На кордоні з Угорщиною запрацював новий пункт пропуску

Джерело: ДПСУ

На кордоні з Угорщиною розпочав роботу новий пункт пропуску “Велика Паладь – Надьгодош”.

У вівторок, 8 квітня, о 14:30 українські прикордонники оформили перший транспортний засіб, що перетнув кордон із Угорщиною через пункт пропуску “Велика Паладь – Надьгодош” у Закарпатській області.

Пункт пропуску призначений для оформлення легкових автомобілів до 3,5 тонн. Працюватиме він у денний час з 08:00 до 19:00 щодня (з 07:00 до 18:00 за центральноєвропейським часом).

Орієнтовна пропускна спроможність пункту пропуску: 200 легкових авто та 600 пасажирів на добу.

За словами Суспільного, на КПП встановили тимчасові модульні конструкції для митників та прикордонників. На виконання робіт з облаштування пункту пропуску витратили 4 млн грн.

“В цілому на цей проєкт в нас заплановано 80 млн грн. Роботи тут, які сьогодні ви бачите, вони є тимчасовими, ми будемо продовжувати розбудовувати цей пункт пропуску. І до кінця травня ми маємо вже тут встановити повноцінний пункт пропуску, який буде відповідати проєктним рішенням”, — зазначив віцепрем’єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба.

В одному з сіл Білгород-Дністровського району Одеської області поліціянти затримали 36-річну жінку за підозрою в катуванні 5-річного сина.

Правоохоронці Київщини проводять перевірку щодо жорсткого поводження з твариною.

В Миколаївській області внаслідок російської атаки загорілося поле з пшеницею та суха трава на відкритій території. Площа пожежі склала 10 га.

У Сумах зросла кількість постраждалих унаслідок ранкової атаки РФ по місту.

Вперше в історії України арештовані криптоактиви передали в управління державі. Йдеться про понад 8,3 млн USDT – це понад 372 млн грн.