На Київщині повністю відновлено електропостачання після масованої атаки РФ
Джерело: Київська ОВА
На Київщині повністю відновили електропостачання після масованої атаки росіян, внаслідок якої 110 тисяч абонентів залишились без світла.
“Без світла було 110 тисяч абонентів, але завдяки злагодженій роботі енергетиків, рятувальників і комунальників усі споживачі області вже заживлені”, – йдеться у повідомленні ОВА.
Усі об’єкти критичної інфраструктури працюють у штатному режимі.
“Варто зазначити, що відразу після атаки вони, а також підприємства, важливі для населення, були оперативно переведені на альтернативні джерела — без паніки, без збоїв, злагоджено й професійно”, – додали в повідомленні.
Водночас Київська ОВА наголосила на важливості економного споживання електроенергії: навіть коли світло повернулося у всі домівки та установи, важливо користуватися ним розумно, не включати одразу всі прилади, відключати ті, що не використовуються, щоб уникнути перевантажень — це допомагає енергетикам підтримувати стабільність і забезпечує безперебійне електропостачання для всіх.
“На жаль, ми живемо поруч із терористом, який щодня обстрілює наші громади. Тому маємо бути готові до будь-яких викликів. Варто тримати заряджені павербанки, запас води, зарядні станції та необхідні речі”, – йдеться у повідомленні.
- Вночі 10 жовтня російські окупанти масовано атакували Київ.
- На Київщині після російської атаки тисячі користувачів залишились без електроенергії.
Увечері 26 червня у Вінниці двоє малолітніх хлопців постраждали унаслідок вибуху невідомого предмета. Постраждалих госпіталізували.
Український боксер Олександр Усик повідомив, що залишає всі чемпіонські пояси у надважкій вазі вакантними. Він зазначив, що не завершує спортивну кар’єру.
Російські окупанти атакували FPV-дроном Нікополь у Дніпропетровській області. Унаслідок удару двоє людей загинули, ще 12 – дістали поранень.
Зоозахисна організація UAnimals подала заяву до поліції, аби з’ясувати всі обставини інциденту в Одесі, пов’язаного із побиттям собаки.
Вранці 26 червня російські окупаційні війська атакували Краматорську громаду, застосувавши FPV-дрон. Унаслідок удару загинув чоловік.