На Київщині зафіксували випадок ботулізму, ймовірно, через вживання рибних консервів
Джерело: Головне управління Держпродспоживслужби в м. Києві
У мешканця Київської області виявили ботулізм, ймовірно, через споживання рибної консерви “Тунець у власному соку”.
Відтак, до Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві надійшов лист Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області про реєстрацію у мешканця Фастівського району Київської області випадку ботулізму, можливо пов’язаного із вживанням консерви рибної “Тунець у власному соку”.
За словами потерпілого, консерву було придбано в одній з торговельних мереж Києва.
З 19 січня Головним управлінням розпочато позаплановий захід державного нагляду (контролю) операторів ринку, які здійснюють обіг вищезазначеної продукції з відбором зразків для лабораторного дослідження.
Цей харчовий продукт знято з реалізації до отримання результатів лабораторних досліджень. Вжито усіх заходів щодо безпеки та унеможливлення загрози для здоров`я споживачів зазначеної харчової продукції.
У відомстві зазначили, що про результати досліджень повідомлять згодом.
- У Полтаві в юридичному інституті НЮУ імені Ярослава Мудрого масово отруїлися студенти. За попередньою інформацією, протягом ночі, 6 грудня, з отруєнням госпіталізували 27 студентів.
- В шести приватних дитячих садках Бучанського та Фастівського районів Київщини зареєстровано випадки гострої кишкової інфекції, що пов’язано з фірмою, яка забезпечувала харчування в цих закладах.
Гондурас планує закупити українські безпілотники в межах посилення боротьби з наркоторгівлею та посилення безпеки кордонів.
Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.
У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.