На лівобережжі Херсонщини оборонці знищили польовий пункт боєпостачання росіян

Джерело: ОК “Південь”

Станом на 3 березня Сили оборони надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад росіян та техніку противника.

Зокрема за минулу добу отримали підтвердження, що у ворога на лівому березі стало менше на:

  • 69 росіян;
  • 8 гармат, в тому числі 2 гаубиці типу “Мста” (самохідна і буксирувальна);
  • 4 міномети;
  • 18 одиниць автомобільної техніки;
  • 1 човен;
  • 2 генератори.

Також українські захисники вполювали ворожий бліндаж та польовий пункт боєпостачання російської армії.

В Україні триває 739-та доба повномасштабної війни. За цей час, станом на 2 березня, українські захисники вбили та поранили понад 416 тисяч російських окупантів.

Протягом доби авіація сил оборони завдала ударів по 8 районах зосередження особового складу противника. Повітряні Сили ЗС України збили російський винищувач-бомбардувальник Су-34.

Підрозділами ракетних військ завдано ураження по 1 артилерійському засобу противника.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.