На лівому березі Києва через атаку РФ перебої з водопостачанням
Джерело: Віталій Кличко
На лівому березі Києва внаслідок масованої російської атаки виникли перебої з водопостачанням.
“На лівому березі столиці внаслідок атаки вороги перебої з водопостачанням”, – повідомив мер Києва Кличко.
Нагадаємо, уночі 14 травня російські окупанти масовано атакували українську столицю. Не обійшлось без наслідків.
У Дніпровському районі безпілотник поцілив у дах житлової 5-поверхівки. У Голосіївському районі уламки збитого БпЛА впали на проїжджу частину.
У Соломʼянському районі на стоянці зайнявся автомобіль. За іншою локацією в Дніпровському районі пошкоджено житловий будинок.
Також зафіксовано наслідки в Оболонському районі – пошкоджено нежитлову будівлю. Ще одну недіючу будівлю пошкоджено в Голосіївському районі.
У Дарницькому районі пошкоджено житловий будинок, обрушилась конструкція. Під завалами є люди.
- У Києві продовжує зростати кількість постраждалих унаслідок нічної атаки РФ по столиці. Так, за останніми даними від мера міста Віталія Кличка, у Києві вже 32 постраждалих, серед них – дитина віком один місяць.
СБУ затримала агента ФСБ на Одещині, який коригував російські удари по обласному центру.
Російські окупанти безпілотниками атакували одне з промислових підприємств у Полтавському районі.
У застосунку “Резерв+” тимчасово зупинено окремі сервіси, які потребують підтвердження даних про інвалідність через інші державні системи.
Російські окупанти безпілотником вдарили по території автозаправної станції у Запоріжжі. Унаслідок атаки загорілися два автомобілі. Обійшлося без постраждалих.
У тимчасово окупованому Севастополі в ніч на 24 червня після атаки спалахнула пожежа на головній електропідстанції, місто залишилася без електропостачання.