На Миколаївщині загинув чоловік, який намагався розібрати снаряд за допомогою сокири

Джерело: ДСНС України

В с. Новопетрівка Миколаївського району чоловік приніс додому снаряд та намагався його розібрати, проте загинув внаслідок детонації боєприпасу.

Відомо, що чоловік, 1980 року народження, біля свого будинку за допомогою сокири намагався розібрати снаряд. Проте боєприпас здетонував й від отриманих травм він загинув на місці.

“Якщо ви натрапили на підозрілий предмет чи боєприпас, ні в якому разі не можна підходити до нього, переміщати. А тим паче намагатися розібрати! Це смертельно небезпечно!” – наголошують в ДСНС.

Вночі 2 березня російські окупанти завдали ударів безпілотниками по місту Харків, внаслідок чого спалахнула пожежа.

Україна може отримати перші снаряди протягом кількох тижнів в рамках чеської ініціативи із закупівлі 800 тисяч боєприпасів для України з-за меж ЄС, яку спільно фінансують різні держави.

Протягом дня, 1 березня, російські загарбники здійснили 28 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Загалом зафіксовано 157 вибухів. 

Протягом доби, 1 березня, на фронті відбулося 73 бойових зіткнення. Загалом ворог завдав 6 ракетних та 79 авіаційних ударів, здійснив 62 обстріли з РСЗВ по позиціях наших військ та населених пунктах. 

На записі із камер спостереження, оприлюдненому у соціальних мережах, зафіксовано момент, коли російська система протиповітряної оборони перекинулася на повороті у місті Сочі.