На одному з напрямків снайпер ССО знищив ворожий дрон ZALA

Джерело: пресслужба ССО

У Силах Спеціальних Операцій ЗСУ прозвітували про успіхи одного зі своїх снайперів: армієць збив російський БпЛА на одному з операційних напрямків.

Зауважується, що операторами ССО виявлено в повітрі БпЛА противника, що здійснював розвідку місцевості.

Снайпер — підтвердив свою кваліфікацію, БпЛА — став трофеєм ССО та піде на подальше вивчення фахівцями, — наголосили у повідомленні.

Зауважимо, раніше бійці Сил спеціальних операцій ЗС України опублікували відео зі знищенням російської БМП. Військові встановили, що саме з цієї броньованої машини ворог обстрілював правий берег Херсонщини.

Також Сили спецоперацій ЗСУ виявили та навели вогонь системи HIMARS на 152-мм самохідну гаубицю та реактивну систему залпового вогню російських військ.

1 січня Сили ССО оприлюднили відео зі знищенням російського комплексу “Бук” на Донеччині за допомогою системи HIMARS. Зауважимо, вартість ворожого ЗРК може досягати $100 млн.

Вже у лютому підрозділи ССО на одному з операційних напрямків провели складну та ефективну спецоперацію, в результаті якої Сили оборони змогли покращити своє оперативно-тактичне положення.

Окрім цього, під час успішної операції на одній з видобувних платформ у Чорному морі ССО ЗСУ знищили радіолокаційну станцію (РЛС) російських військових та обладнання, яке використовувала Росія для атак на південь України за допомогою дронів-камікадзе.

Американсько-німецька компанія-розробник програмного забезпечення Auterion до кінця 2025 року спорядить Україні 33 тисячі “ударних систем” для БпЛА з штучним інтелектом, здатних обходити системи радіоелектронної боротьби та фізичні перешкоди – подібно до дронів на оптоволокні. 

Станом на 27 липня Силам оборони вдалося звільнити від російських військ село Кіндратівка Хотінської громади, що на Сумщині.

На Закарпатті затримали організатори схеми незаконного виїзду військовозобов’язаних за кордон, котрий намагався підкупити прикордонника 320 тисячами гривень.

27 липня президент Володимир Зеленський розповів про “предметну” розмову з главою Франції Емманюелем Макроном, зауваживши, що Париж готовий допомогти Україні профінансувати виробництво дронів.

Служба зовнішньої розвідки України відзначила, що після запровадження санкцій у 2022 році витрати Росії на транзит вантажів зросли, особливо на маршрутах до Калінінградської області, котра не має сухопутного сполучення з рештою російської території.