На платформі X дозволили публікації контенту для дорослих

Джерело: TechCrunh

Соціальна мережа X офіційно підтвердила можливість публікації вмісту для дорослих. Вміст має бути створений за згодою та позначений як NSFW (not safe for work). Чутки про це з’явилися напередодні.

Ми вважаємо, що користувачі повинні мати можливість створювати, поширювати та споживати матеріали, пов’язані з сексуальними темами, у разі, якщо контент виробляється та розповсюджується за згодою, – зазначили у повідомленні.

У змінах до X Communities мовиться, що незабаром вміст NSFW автоматично фільтруватиметься в усіх спільнотах. Адміністратори встановлюватимуть “Вміст для дорослих” у налаштуваннях для уникнення автоматичного фільтрування.

Від користувачів вмісту NSFW вимагатимуть робити налаштування, аби позначати опубліковані зображення та відео як конфіденційний вміст. Загалом правила застосовуються до всього вмісту для дорослих, незалежно від того, чи створено його штучним інтелектом, фотографіями, або анімацією. Користувачі, які не досягли 18 років або не вказали дату народження, не зможуть переглядати матеріали NSFW.

Правила забороняють контент, що “пропагує експлуатацію, відсутність згоди, об’єктивізацію, сексуалізацію або заподіяння шкоди неповнолітнім, а також непристойну поведінку”.

Також X додає у спільноти кнопку “Забанити” поряд із кнопками “Зберегти” та “Приховати” на сторінці повідомлень, інструменти для сортування дописів за “Популярними”, “Останніми” та “Найпопулярнішими”, а також низку інших розширень.

У березні на платформі повідомили, що дозволятимуть спільнотам NSFW застосовувати позначку “Вміст для дорослих”, аби запобігти автоматичному фільтруванню публікацій.

Зауважимо, у вересні 2023 року соцмережа X (колишній Twitter) скасувала заборону на платну політичну рекламу, запроваджену у 2019 році за керівництва тодішнього гендиректора компанії Джека Дорсі.

23 червня невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції у Дагестані. 

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.

24 червня усі обленерго застосовуватимуть графіки погодинних відключень протягом доби з 00:00 до 24:00.

Президент Володимир Зеленський поінформував про наслідки ворожих влучань по Харкову 23 червня. Станом на зараз відомо про одного загиблого, також є поранені.