На польському кордоні невідомі знову зіпсували українську агропродукцію

Джерело: міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков/X

Сьогодні зранку на залізничному пункті пропуску Дорогуськ у Польщі невідомі пошкодили українську сільгосппродукцію, відкривши три зерновози з ріпаком.

Цей вантаж прямував транзитом через Польщу до німецького Гамбурга.

“Скажу лише, що непокарані злочини завжди повертаються. Хоч це військова агресія, хоч пошкоджене зерно. Злочинці мають бути знайдені і покарані негайно, щоб в інших не було спокуси їх повторити”, – прокоментував міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков.

В “Укрзалізниці” заявили, що готують відповідне звернення про інцидент до правоохоронних органів Польщі.

Нагадаємо, що 11 лютого на пункті пропуску “Ягодин – Дорогуськ” на українсько-польському кордоні польські протестувальники частково розсипали зерно з українських фур на землю. Відеозапис події, яка відбулася на пункті пропуску, доступний у соціальних мережах. Як йдеться у відео Telegram-каналу “Новини Луцька та Волині”, водії пошкоджених автомобілів одразу зателефонували до поліції.

У Центрі національного спротиву повідомили, що у тимчасово окупованому Криму росіяни розпочали нові зачистки у місцевих бібліотеках. Ворог наказав вилучити усі книги про Голодомор, УПА та на яких зображено тризуб.

24 квітня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що країна готова допомогти Україні повернути чоловіків призовного віку на допомогу Силам оборони у боротьбі проти росіян.

24 квітня Україна та Португалія розпочали роботу над проєктом угоди щодо гарантій безпеки, узгодивши графік подальших переговорів.

Уповноважений з прав людини Дмитро Лубінець наголосив, що жодних прямих перемовин з російською делегацією 24 квітня не відбувалося. Раніше так звана дитяча омбудсменка РФ Львова-Бєлова заявила, що Росія та Україна “вперше провели очні переговори” стосовно повернення викрадених росіянами дітей.

Франція закликає Європейський Союз запровадити новий режим санкцій проти російської дезінформації та операцій втручання у вибори по всьому світу.