На Полтавщині та Сумщині запроваджено графіки аварійних відключень світла

Джерело: Сумська ОВА та Полтавська ОВА

Унаслідок масованого ракетного удару РФ по енергооб’єктах України у Полтавській та Сумській областях запроваджено аварійні графіки відключень світла.

У Сумській області графіки запроваджено у населених пунктах Сумського, Конотопського та Шосткинського районів Сумщини.

“Працюють пункти незламності, де можна зарядити телефон, інші гаджети, скористатись інтернетом.Енергетики працюють над відновленням електропостачання”, – повідомили в ОВА.

На Полтавщині застосовані превентивні вимкнення підстанцій та введений графік аварійних відключень на всі 10 черг.

“Ситуація – на контролі. Енергетики вже працюють над відновленням електропостачання. Розгортаємо в області пункти незламності, щоб доки тривають роботи, люди могли зарядити ґаджети і бути постійно на зв’язку. Зберігаємо спокій. Слава Україні!”, – зазначив глава регіону Філіп Пронін.

Варто зауважити, що про аварійні відключення світла також запроваджені на Дніпропетровщині.

  • Під ранок 22 березня російські окупаційні війська завдали масованого удару по Україні ракетами різних типів та ударними БпЛА. Основна ціль ворога – об’єкти енергетичної інфраструктури країни.

США можуть перенаправити постачання природного газу на інші ринки, якщо Європейський Союз не пом’якшить правила щодо скорочення викидів метану. Про це заявив міністр енергетики США Кріс Райт.

Регіональне управління Сил територіальної оборони “Південь” повідомило, що українські захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі.

Голова окупаційної влади Криму Сергій Аксьонов заявив про скорочення залізничного сполучення з Росією.

Фінляндія виділить ще 40 мільйонів євро на ініціативу із закупівлі американської зброї для України (PURL).

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець закликав уряд знизити граничний бал НМТ для конкурсного відбору зі 150 до 130.