На російському кораблі «Новочеркаськ» у момент удару могло перебувати близько 80 осіб
Джерело: речник Військово-морських сил Дмитро Плетенчук в етері “Радіо Свобода”
За інформацією ВМС ЗСУ, на момент удару по російському великому десантному кораблю “Новочеркаськ” на його борту могло бути щонайменше 80 осіб.
За словами Плетенчука, на кораблі мав бути персонал навіть у той час, коли він стояв у порту.
“Досить велика частка екіпажу мала перебувати на борту, а екіпаж там становить близько 80 людей. Якщо врахувати цей тип кораблів, то на ньому могли бути й сторонні. Там не могло обійтися без жертв”, – сказав він.
Речник додав, що результати удару по “Новочеркаську” ще встановлюють, адже розвідка на тимчасово окупованій території – складне завдання.
Як відомо, уночі 26 грудня тактична авіація Повітряних сил ЗСУ крилатими ракетами атакувала тимчасово окупований Крим.
Ціллю ПС ЗСУ став російський десантний корабель “Новочеркаськ”, який успішно уражено.
У ЗСУ повідомили, що, наймовірніше, на кораблі був ворожий боєкомплект, зокрема, могли бути БпЛА “шахед”, якими РФ атакує Україну.
- Гауляйтер Кримського півострова Сергій Аксьонов повідомив, що внаслідок нічної атаки на порт у Феодосії є жертви.
Посольство США в Києві попереджає про можливу масштабну повітряну атаку, яка може статися в будь-який момент протягом наступних кількох днів.
Президентка Мексики Клаудія Шейнбаум повідомила, що її країна подала до суду на компанію Google за те, що вона позначає Мексиканську затоку як “Американську” для користувачів зі США.
Після того, як міністерка освіти США оголосила, що Гарвард більше не отримуватиме федеральних грантів, у мережах з’явилося зображення, на якому нібито видно, як університет додає рукописні червоні позначки на документ, підкреслюючи граматичні помилки. Однак насправді це було лише жартом від користувача X, який зробив ці позначки заради жарту.
Президент Польщі Анджей Дуда розкритикував військовий парад у Москві, зазначивши, що історична правда полягає в тому, що саме Росія, разом з нацистською Німеччиною, розпочала Другу світову війну, напавши на Польщу у 1939 році.
Міністр закордонних справ Андрій Сибіга повідомив, що Україна висилає двох угорських дипломатів у відповідь на дії Угорщини.