На сайті Reuters виправили назву рубрики про Україну

Джерело: Reuters

Британське агентство новин Reuters – після зауважень щодо рубрики про війну в Україні, яку назвали “кризою в Україні” – змінило її назву.

Тепер на сайті рубрика щодо України називається “війна України та Росії”.

Додамо, що декілька днів тому у ЗМІ зауважили, що повномасштабне вторгнення РФ в Україну агенство називало “кризою в Україні”.

Водночас рубрику щодо протистояння між Ізраїлем та ХАМАСом у Секторі Гази назвали “війною”.

Reuters – британське агентство новин і постачальник даних про фінансові ринки, що надає інформаційні повідомлення газетам та іншим ЗМІ.

З початку повномасштабного вторгнення 24 лютого 2022 року видання неупереджено висвітлює події в Україні, публікує новини, репортажі, фотографії та відео, а також проводить розслідування російських воєнних злочинів.

За даними синоптиків, у неділю, 14 липня, в низці областей України очікується суха та спекотна погода.

Експрезидента США Дональда Трампа евакуювали зі сцени на мітингу в Батлері, штат Пенсільванія, після того, як у натовпі пролунали постріли, а на його обличчі з’явилася кров.

Ізраїльські сили заявили, що військовий командир ХАМАС Мохаммед Дейф, який був організатором нападу 7 жовтня, став ціллю удару в Хан-Юнісі на півдні Гази, в результаті якого загинуло 90 людей і ще сотні дістали поранення.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

В центральному штаті Плато Нігерії стався обвал будівлі школи, в результаті чого загинули двадцять дві дитини і щонайменше 132 – зазнали поранень.