На шахті «Інгульська» сталося затоплення: двох гірників шукають
Джерело: Міненерго
На шахті “Інгульська” у Кіровоградській області сталося затоплення. Двох гірників шукають.
11 листопада на шахті сталася надзвичайна ситуація — у підземній виробці відпрацьованого блоку стався прорив гідрозакладальної суміші та затоплення горизонту.
На аварійній дільниці знаходились чотири працівники ПП “Світекс”. Двоє з них самостійно вийшли із зони аварії, доля іще двох працівників станом на 14:00 12 листопада залишається не відомою.
Наразі тривають аварійно-рятувальні роботи.
- 6 листопада через російську атаку на Дніпропетровщині знеструмило шахти. Під землею опинились понад 2000 гірників.
З початку червня громадяни низки країн, котрі РФ вважає “недружніми”, постали перед заморожуванням вкладів у російських банках.
Уряд Австралії планує подвоїти штрафи для соцмереж за систематичне порушення заборони на доступ дітей до 16 років. Максимальна санкція може зрости до 99 млн австралійських доларів.
Криза пального у тимчасово окупованому Криму почала впливати на ринок праці: жителі повідомляють про затримки зарплат, звільнення та вимушені неоплачувані відпустки.
США уклали з Казахстаном угоду щодо доступу до одного з найбільших нерозроблених родовищ вольфраму у світі. Водночас серед інвесторів, які можуть виграти від проєкту, є структури, пов’язані із синами Дональда Трампа.
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер, за даними ЗМІ, може розглядати варіант продовження політичної кар’єри на посаді генерального секретаря НАТО після завершення роботи в уряді.