На Сумщині вибухотехніки знешкодили 500-кілограмову російську авіабомбу

Джерело: МВС України

На Сумщині вибухотехніки поліції знищили 500-кілограмову авіабомбу росіян з універсальним модулем планерування і корекції.

З цим модулем бомба летить на відстань кількох десятків кілометрів від місця скиду з літака. Зазвичай, такі удари не є дуже точними, але сотні кілограмів вибухівки всередині снаряда під час вибуху спричиняють значні руйнування та жертви серед людей.

Виявлена авіабомба впала в одному з сіл Охтирського району, неподалік від кордону. Після влучання в будинок, вона пробила дах, стіни, проорала двір та зупинилася поряд із господарською будівлею. На щастя, не вибухнула.

Вибухотехніки поліції Сумщини провели знешкодження бомби, транспортували її у безпечне місце та знищили.

Сьогодні, 13 квітня, у Міністерстві оборони заявили, що село Богданівка у Бахмутському районі Донецької області перебуває під контролем ЗСУ – наразі там тривають інтенсивні бої.

Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський повідомив, що ситуація на східному фронті останніми днями суттєво загострилася.

Протягом доби російські армійці обстріляли 8 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого є руйнування житлових будинків та об’єктів інфраструктури.

Станом на ранок 13 квітня у Середземному морі російські окупанти утримують на бойовому чергуванні один носій крилатих ракет “Калібр”.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого семеро осіб зазнали поранень.