На Таврійському напрямку українські воїни нейтралізували або збили понад 260 ворожих БпЛА
Джерело: Олександр Тарнавський у Telegram
На Таврійському напрямку українські захисники нейтралізували або знищили 261 російський безпілотник.
Загальні втрати росіян в живій силі за вчора становлять 503 особи, в озброєнні та військовій техніці – 25 одиниць, не враховуючи БпЛА. Це 9 бойових бронемашин, 8 артсистем, 7 автомобілів та 1 одиниця спецтехніки.
Крім того, Сили оборони України знищили 4 склади боєприпасів та ще 2 важливих об’єкти ворога.
Ще пів десятка російських окупантів були захоплені в полон на Авдіївському напрямку.
Загалом по всій операційній зоні ОСУВ “Таврія” противник за минулу добу вчинив 61 штурмову дію. Водночас на Мар’їнському напрямку відбулося 43 боєзіткнення.
Загалом росіяни завдали 38 авіаударів (майже всі – на Донеччині), 97 ударів дронами-камікадзе, 1 102 обстріли наших позицій, зокрема знову здійснили 5 скидів із БпЛА гранат з отруйною речовиною.
- В Україні триває 730-та доба від початку повномасштабного вторгнення РФ. За цей час українські воїни знищили понад 408 тисяч російських окупантів.
- Протягом минулої доби відбулося 101 бойове зіткнення. Загалом ворог завдав 3 ракетних та 83 авіаційних ударів, здійснив 152 обстріли з реактивних систем залпового вогню по позиціях наших військ та населених пунктах.
- У Дніпрі російський “Шахед” влучив в багатоповерхівку, внаслідок чого постраждали вісім осіб.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.