На ТОТ Донеччини загострюється соціально-економічна криза: місцевим мешканцям не виплачують зарплати
Джерело: Центр національного спротиву
На тимчасово окупованих територіях Донецької області все більше загострюється соціально-економічна ситуація.
Відтак, більшість промислових об’єктів або не працює, або переведено на 4-денні робочі тижні. При цьому, збільшується заборгованість з невиплати заробітної плати.
Причиною служать наступні чинники:
- мобілізація більшості працівників;
- перевага, яку надають окупанти, конкурентам з РФ;
- відсутність ринків збуту.
“Внаслідок падіння рівня життя росіяни роблять мешканців регіону ще більш залежними від окупантів, які видають 10 тисяч рублів в обмін на паспорт”, – зазначили у ЦНС.
- Російські окупанти мають значний дефіцит кадрів на тимчасово окупованих територіях через незгоду місцевого населення співпрацювати з ними.
- На тимчасово окупованих територіях Донеччини російські окупанти погрожують конфіскацією врожаю з підприємств, де працюють особи без громадянства Росії.
15 січня президент Польщі Анджей Дуда запропонував главі Української держави Володимиру Зеленському залучити польського представника до можливих переговорів із Росією.
На вулицях столиці нарахували понад тисячу покинутих авто, переважно пошкоджених російськими обстрілами. Саме ці транспортні засоби влада міста планує почати прибирати з 16 січня.
Австралія заявила, що вдасться до “найжорсткіших дій”, якщо Росія завдасть шкоди полоненому австралійцю, котрий воював на боці України. Реакція уряду з’явилася після повідомлень про можливу загибель іноземного добровольця.
У Генеральному штабі ЗСУ поінформували про ситуацію на фронті станом на 22:00 15 січня. Загалом, від початку цієї доби відбулося 118 бойових зіткнень.
Російський дисидент, 67-річний публіцист Олександр Скобов, звинувачений в Росії у “сприянні терористичній діяльності”, виголосив останнє слово на засіданні 1-го Західного окружного військового суду у Петербурзі. Він заявив, що Путін – це новий Гітлер та закликав “розчавити гадину”.