На ТОТ Луганщини росіяни активно шукають місцеве підпілля – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

Окупаційний режим тимчасово окупованої території Луганщини продовжує здійснювати тиск на населення регіону, котре має прояви нелояльності до російських військ та так званої “адміністрації” противника.

Так, згідно з інформацією українського Руху опору, основна увага приділяється жителям, які раніше проходили службу в лавах ЗСУ або ж були волонтерами під час проведення АТО та ООС.

Окупаційна адміністрація боїться діяльності українського підпілля, у зв’язку з цим посилюється контррозвідувальний режим в окупованому регіоні, — мовиться у повідомленні.

Водночас Рух опору має широку мережу на ТОТ Луганської області та готовий до виконання завдань за призначенням, інформують у ЦНС. Та додають, що українське підпілля фіксує усіх осіб, причетних до тиску на місцеве населення.

Після звільнення наших територій Силами оборони – кожен злочинець понесе справедливе покарання, — нагадали у ЦНС.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Криму росіяни посилили контррозвідувальний режим, зокрема з метою виявлення та боротьби з українським підпіллям.

Внаслідок російських авіаударів по будівельному гіпермаркету в Харкові кількість постраждалих зросла до 35.

Завтра, 26 травня, протягом доби у всіх регіонах України графіки відключень світла для промислових та побутових споживачів не плануються.

Дві групи вчених виявили теоретично придатну для життя планету, меншу за Землю, але більшу за Венеру, яка обертається навколо маленької зірки приблизно за 40 світлових років від нас.

Станом на 16:30 в суботу, 25 травня, кількість бойових зіткнень на фронті з початку доби збільшилась до 71. Ситуація вздовж всієї лінії зіткнення залишається складною водночас, контрольованою Силами оборони України. 

Внаслідок російської атаки по гіпермаркету у Харкові станом на зараз відомо про двох загиблих та 24 поранених. Наразі щонайменше 15 людей не виходять на звʼязок.