На ТОТ Луганщини росіяни активно шукають місцеве підпілля – ЦНС
Джерело: Центр національного спротиву
Окупаційний режим тимчасово окупованої території Луганщини продовжує здійснювати тиск на населення регіону, котре має прояви нелояльності до російських військ та так званої “адміністрації” противника.
Так, згідно з інформацією українського Руху опору, основна увага приділяється жителям, які раніше проходили службу в лавах ЗСУ або ж були волонтерами під час проведення АТО та ООС.
Окупаційна адміністрація боїться діяльності українського підпілля, у зв’язку з цим посилюється контррозвідувальний режим в окупованому регіоні, — мовиться у повідомленні.
Водночас Рух опору має широку мережу на ТОТ Луганської області та готовий до виконання завдань за призначенням, інформують у ЦНС. Та додають, що українське підпілля фіксує усіх осіб, причетних до тиску на місцеве населення.
Після звільнення наших територій Силами оборони – кожен злочинець понесе справедливе покарання, — нагадали у ЦНС.
Нагадаємо, у тимчасово окупованому Криму росіяни посилили контррозвідувальний режим, зокрема з метою виявлення та боротьби з українським підпіллям.
- В тимчасово окупованому Криму росіяни посилюють заходи з поширення пропаганди з боку окупаційної адміністрації з метою збереження рівня підтримки повномасштабної війни РФ проти України серед населення півострова.
- У Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України розповіли деталі спецоперації на території тимчасово окупованого Криму й оприлюднили відео бою між українськими спецпризначенцями та росіянами.
- На розгляд у держдуму РФ, за ініціативою президента РФ Володимира Путіна, внесено законопроєкт “щодо денонсації Російською Федерацією Рамкової конвенції про захист національних меншин”.
У Міндовкіллі повідомили, що Україна отримала шанс не просто відновити інфраструктуру після війни, а й зробити економіку дружньою до довкілля, відкритою для інновацій і рівною для всіх громадян. Одним із ключових інструментів такого переходу може стати розвиток “зелених” робочих місць.
Президент США Дональд Трамп заявив, що не досяг жодного прогресу у переговорах про припинення вогню в Україні під час телефонної розмови з главою Росії Володимиром Путіним 3 липня.
У переговорах про членство в ЄС країни-кандидати впорядковують законодавчі зміни за “кластерами” – тематичними блоками європейського права, які охоплюють ключові сфери політики. Україна має пройти шість таких кластерів, гармонізувавши своє законодавство з нормами ЄС.
Німеччина опрацьовує можливість постачання Україні додаткових систем протиповітряної оборони. Мова про закупівлю ЗРК Patriot у США.
3 липня МЗС України запросило посла Угорщини у зв’язку з черговими недружніми заявами угорської сторони.