На ТОТ Луганщини росіяни видають колаборантам захоплене житло українців
Джерело: Центр національного спротиву
Окупаційна адміністрація Луганської області почала видавати колаборантам захоплене житло українців.
Відтак, перші 30 квартир отримали “ветерани” та працівники адміністрації. Мовиться про квартири, які залишили українці через окупацію територій Луганської області.
Такі квартири окупанти спочатку оголосили “безгосподарним майном” і на підставі цього націоналізували його, а тепер видають зрадникам.
Окрім цього, ворог обіцяє субсидії власникам російських паспортів. Відтак, окупанти вигадали ще один механізм примусової паспортизації регіону. Створюючи фінансові перепони за національною ознакою.
“Всі документи на захоплене житло не мають юридичної сили і є нікчемними. Усіх “власників” квартир буде притягнуто до відповідальності після звільнення області”, – наголосили у ЦНС.
- Окупаційна адміністрація на тимчасово захоплених територіях Херсонської області планує провести інвентаризацію “безгосподарчих об’єктів”.
- За інформацією Центру національного спротиву, російські загарбники на тимчасово окупованих територіях грабують шкільні музеї. Зокрема окупанти вилучають експонати, що стосуються історії України.
- Українське підпілля на тимчасово окупованих територіях повідомляє про численні випадки розбою та зґвалтувань, здійснених військовослужбовцями окупаційних військ РФ.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.
У Росії готують оновлене видання єдиного шкільного підручника з історії, до якого планують додати згадки про участь військових КНДР у повномасштабній війні проти України.
Правоохоронці запобігли резонансному теракту в Києві. Затримано двох агентів ФСБ, котрі готували підрив однієї з адміністративних будівель у центрі столиці.
Агента російської воєнної розвідки (більш відомої як ГРУ), ув’язнили на 15 років з конфіскацією майна. СБУ викрила його у червні 2025 року на підготовці підривів у Києві.
Президент Володимир Зеленський повідомив про підписання контракту з Німеччиною щодо постачання 600 ракет для систем протиповітряної оборони.