На ТОТ окупанти крадуть у місцевих комплекти супутникового телебачення, – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

У Центрі національного спротиву повідомили, що на тимчасово окупованих територіях окупанти крадуть у місцевого населення комплекти супутникового телебачення.

Окупаційні адміністрації створили спеціальні комісії та в супроводі російських поліціянтів проводять обшуки на об’єктах та вилучають у місцевих мешканців їхні супутникові телевізійні комплекти.

Зазначають, що в такий спосіб ворог намагається обмежити доступ місцевого населення до інформації та посилити вплив російської пропаганди.

“При цьому росіяни продовжують видачу обладнання для трансляції пакету “русский мир” (ресивер, супутникова тарілка та конвертор), в який входять пропагандистські канали. Плата за споживання російської брехні відсутня”, – зазначили у ЦНС.

У Центрі спротиву також закликали ігнорувати російське телебачення та інші ворожі джерела інформації, щоб не стати жертвою російської маніпуляції.

Працівники Державного бюро розслідувань викрили в одному з районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Одеської області схему незаконного примусу чоловіків до мобілізації. За даними слідства, до неї були причетні шестеро посадовців РТЦК та троє представників місцевої громадської організації.

Кількість жертв масованої російської атаки на Київ зросла до п’яти. У лікарні померла одна з постраждалих, яка перебувала у тяжкому стані.

Стали відомі імена рятувальників ДСНС, які загинули внаслідок повторного російського удару по цивільному підприємству в Харкові в ніч на 15 червня.

Унаслідок ракетно-дроновї атаки по Києву в ніч на 15 червня пошкоджень зазнала будівля Вищого антикорупційного суду.

Міністр закордонних справ Естонії Маргус Тсакхна відреагував на пошкодження Києво-Печерської лаври внаслідок російської атаки, заявивши, що удар по одній із найважливіших християнських святинь свідчить про зневагу Росії до світової культурної спадщини.