На ТОТ окупанти створили базу «нелояльних мешканців» – ЦНС
Джерело: Центр національного спротиву
За даними ЦНС на тимчасово окупованих територіях України росіяни створили базу “нелояльних мешканців”.
Наповненням бази займаються ГРУ та ФСБ за підтримки місцевих окупаційних адміністрацій.
На цей час у списку опинились вже понад 100 000 мешканців ТОТ. За даними ЦНС, надалі доступ до бази отримають окупанти на блокпостах.
“Фактично, РФ перетворює захоплені землі у в’язницю просто неба, де бути українцем злочин. Це є свідомою політикою кремля, який намагається знищити нас на нашій рідній землі”, – резюмували у ЦНС.
- У Центрі національного спротиву повідомили, що нині російські військові активно розшукують осіб, яких вважають інформаторами, котрі стежили за подіями в порту у тимчасово окупованому Криму.
Російські окупанти атакували обʼєкт критичної інфраструктури у Херсоні. Без світла залишилась центральна частина міста.
Російські окупанти атакували місто Конотоп на Сумщині. Постраждали четверо людей, зокрема дитина.
У Львівській області чоловік влаштував смертельну ДТП. Після затримання він зізнався, що перед цим вбив свою матір.
Корейський пластичний хірург склав список продуктів, які можуть негативно впливати на зовнішній вигляд шкіри – спричиняти набряки, висипання та прискорювати процес старіння.
Ярослав Железняк опублікував розслідування про відьму Марію Тиху та мага Веліара, які, як він стверджує, заробляють кошти на чужому горі.