На ТОТ окупанти створили базу «нелояльних мешканців» – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

За даними ЦНС на тимчасово окупованих територіях України росіяни створили базу “нелояльних мешканців”.

Наповненням бази займаються ГРУ та ФСБ за підтримки місцевих окупаційних адміністрацій.

На цей час у списку опинились вже понад 100 000 мешканців ТОТ. За даними ЦНС, надалі доступ до бази отримають окупанти на блокпостах.

“Фактично, РФ перетворює захоплені землі у в’язницю просто неба, де бути українцем злочин. Це є свідомою політикою кремля, який намагається знищити нас на нашій рідній землі”, – резюмували у ЦНС.

  • У Центрі національного спротиву повідомили, що нині російські військові активно розшукують осіб, яких вважають інформаторами, котрі стежили за подіями в порту у тимчасово окупованому Криму.

У Закарпатській області під час руху загорівся приміський дизель-поїзд сполученням Солотвино – Королево.

Журналістка Лєна Чиченіна, головна редакторка таблоїду “Антоніна”, звернула увагу на дискусію в соцмережах довкола коментаря журналістки та ведучої YouTube-проєкту RAMINA YouTube Раміни Есхакзай.

Президент США Дональд Трамп оприлюднив дизайн спеціального ювілейного американського паспорта, випущеного обмеженим тиражем до 250-річчя незалежності США. На одному з розворотів документа розміщено портрет самого Трампа, а також його підпис.

Озеро для купання Хайдезее у німецькому місті Галле опинилося в центрі скандалу після запровадження правила, яке не дозволяє відвідувати пляж людям, що не володіють німецькою мовою. Міська влада вже вимагає скасувати таку заборону, а в разі відмови закладу можуть загрожувати судові позови.

27 червня російські війська, попередньо використавши безпілотники типу “Італмас”, атакували місто Дергачі у Харківській області. Під удар потрапили АЗС, є постраждалі.