На ТОТ окупанти створили базу «нелояльних мешканців» – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

За даними ЦНС на тимчасово окупованих територіях України росіяни створили базу “нелояльних мешканців”.

Наповненням бази займаються ГРУ та ФСБ за підтримки місцевих окупаційних адміністрацій.

На цей час у списку опинились вже понад 100 000 мешканців ТОТ. За даними ЦНС, надалі доступ до бази отримають окупанти на блокпостах.

“Фактично, РФ перетворює захоплені землі у в’язницю просто неба, де бути українцем злочин. Це є свідомою політикою кремля, який намагається знищити нас на нашій рідній землі”, – резюмували у ЦНС.

  • У Центрі національного спротиву повідомили, що нині російські військові активно розшукують осіб, яких вважають інформаторами, котрі стежили за подіями в порту у тимчасово окупованому Криму.

У неділю, 28 червня, без ознак життя виявили командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовують правоохоронці, також призначено службове розслідування.

Польща продовжує наполягати на регулярних виплатах від Німеччини для польських жертв націонал-соціалістичного режиму. Мовиться про щорічну допомогу у близько 10 000 злотих на особу. Вимога нинішнього уряду значно помірніша, ніж у попередників, проте питання фінансування залишається незрозумілим.

Уряд Ізраїлю одностайно проголосував за офіційне визнання геноциду вірмен. Рішення ухвалили на тлі різкого погіршення відносин із Туреччиною, яка традиційно заперечує використання терміна “геноцид”.

Росія здатна продовжувати війну проти України ще протягом кількох років, попри втрати та економічний тиск. Про це заявив очільник Агентства розвідки Польщі Павел Шота, попередивши, що Кремль може рухатися до подальшої ескалації та тестування НАТО.

У Таїланді австралійця Саймона Пітера Кармана звинуватили у вбивстві 17-річної дівчини, тіло якої знайшли у валізі біля залізничної колії в Паттайї. Чоловіка затримали в аеропорту Бангкока, коли, за версією поліції, він намагався залишити країну.