На ТОТ окупанти створили базу «нелояльних мешканців» – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву

За даними ЦНС на тимчасово окупованих територіях України росіяни створили базу “нелояльних мешканців”.

Наповненням бази займаються ГРУ та ФСБ за підтримки місцевих окупаційних адміністрацій.

На цей час у списку опинились вже понад 100 000 мешканців ТОТ. За даними ЦНС, надалі доступ до бази отримають окупанти на блокпостах.

“Фактично, РФ перетворює захоплені землі у в’язницю просто неба, де бути українцем злочин. Це є свідомою політикою кремля, який намагається знищити нас на нашій рідній землі”, – резюмували у ЦНС.

  • У Центрі національного спротиву повідомили, що нині російські військові активно розшукують осіб, яких вважають інформаторами, котрі стежили за подіями в порту у тимчасово окупованому Криму.

Головне управління розвідки попередило, що на тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки.

Генеральний директор АТ “Укрпошта” Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України, яким його визнано таким, що не відповідає вимогам професійної придатності керівника фінансової установи.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.

На Львівщині правоохоронці оголосили підозру організатору прокату квадроциклів. Катаючись на одному з його транспортних засобів, загинула 17-річна дівчина.

У Кривому Розі зросла кількість загиблих унаслідок ракетної атаки РФ по місту 23 червня.