На ТОТ росіяни крадуть худобу через погіршення продовольчого забезпечення
Джерело: Центр національного спротиву
На тимчасово окупованих територіях України росіяни грабують місцеве населення через недостатнє забезпечення продовольством.
Зокрема мовиться про Запорізьку область, де окупанти грабують фермерські господарства. Відповідні дії окупанти вчиняють за прямими вказівками свого військового керівництва.
У ЦНС зазначили, що попри те, що росіяни повторюють мантру про те що вони на ТОТ назавжди, такі дії свідчать про справжнє ставлення окупантів до захоплених земель, їх мешканців та свого перебування там.
Додамо, що на тимчасово окупованих територіях Херсонської області російські загарбники продовжують займатися мародерством.
Відтак, через низьку дисципліну окупанти масово грабують місцевих мешканців, незалежно від їх позиції чи наявності російського паспорта.
Зокрема, зафіксовано випадки, коли росіяни примусово вилучають машини та телевізори. Однак, окупаційна адміністрація намагається приховати ці випадки й не реагує на них належним чином.
- Окупаційна адміністрація на тимчасово захоплених територіях Херсонської області планує провести інвентаризацію “безгосподарчих об’єктів”.
- У Центрі національного спротиву зазначили, що оскільки південний фронт був складним для російських військ, ворог почав мародерство на підприємствах Запорізької області.
- Російські загарбники на тимчасово окупованих територіях грабують шкільні музеї. Зокрема окупанти вилучають експонати, що стосуються історії України.
Москва готова до мирних переговорів з Україною на основі так званих “Стамбульських домовленостей”, заявив глава РФ Володимир Путін.
Під час саміту G7, президент США Дональд Трамп був “надзвичайно вражений та сповнений ентузіазму” через результати далекобійних атак України по цілях углиб території Росії. Також глава Білого дому погодився на посилення санкцій проти російського енергетичного сектору.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Москва більше не вважає США “об’єктивним посередником” у контексті війни проти України та звинуватив Вашингтон у посиленні тиску на Росію.
В Україні стартував перший етап трансформації Сил оборони, у межах якого запровадили нові мотиваційні контракти для військовослужбовців і цивільних.
Росія розглядає можливість імпорту бензину та дизельного пального, а також запровадження субсидій для стримування цін на тлі дефіциту, спричиненого українськими ударами по нафтопереробних заводах.