На ТОТ України росіяни роздають повістки вчителям

Джерело: Центр національного спротиву

На тимчасово окупованих територіях України російські загарбники роздають повістки працівникам шкіл, що підконтрольні окупаційним адміністраціям.

Зокрема, відомо про такі випадки на тимчасово окупованих територіях Запорізької області. Відтак, в одній із захоплених шкіл повістки іншим вчителям роздала особисто “директорка”, яку призначили на цю посаду окупанти.

У ЦНС закликали українців, що мешкають на ТОТ, будь-якими методами ухилятися від служби в російських окупаційних військах.

Крім того, до кінця цього року на тимчасово окупованих територіях Криму російські загарбники планують мобілізувати близько 2,5 тисячі осіб призовного віку на військову службу до лав ЗС РФ.

За інформацією українського підпілля, так званий “відділ підготовки та призову громадян на військову службу військового комісаріату Республіки Крим” розробляє мобілізаційний план для подальшого виконання завдань.

Протягом дня, 17 травня, російські війська здійснили 44 обстріли прикордонних територій та населених пунктів Сумської області, зафіксовано 183 вибухи. 

Міністерство закордонних справ України дало розпорядження з 18 травня відновити надання консульських послуг чоловікам призовного віку за кордоном.

Станом на 20:30 п’ятниці, 17 травня, ворог веде активні наступальні та штурмові дії на Покровському та Придніпровському напрямках.

Київська обласна рада підтримала надання Київському обласному центру допомоги Захисникам України імені Баранова Віталія Анатолійовича.

Згідно з постановою уряду №560 від 16 травня, повістка буде вважатися врученою в разі проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відсутність адресата, якщо ця особа не повідомила ТЦК іншої адреси місця проживання.