На війні в Україні загинув доброволець з Естонії

Джерело: Postimees

На російсько-українській війні загинув громадянин Естонії Танель Кріггуль на псевдо “Стінгер” , який воював у складі Інтернаціонального легіону.

Як повідомляється, “Стінгер” воював в районі міста Лиман Донецької області. Будинок, в якому він жив разом з товаришами по службі, зазнав атаки російського дрона-камікадзе. Вибух був настільки потужним, що від будинку залишилася лише купа уламків.

Смерть підтвердили виданню три джерела, які також воюють у тому ж легіоні.

“Невеликий приватний будинок, де Кріггуль жив зі своїм товаришем по службі, був уражений російським військовим безпілотником в суботу ввечері”, – йдеться в повідомленні.

За даними видання, доброволець приєднався до лав інтернаціонального легіону минулого року.

Станом на 22:00 в суботу, 13 липня, від початку цієї доби на фронті відбулося 149 бойових зіткнень. Напружена ситуація залишається на Покровському напрямку, також ворог активний на Харківському, Лиманському і Времівському напрямках.

Протягом дня, 13 липня, армія РФ здійснила 40 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 90 вибухів. 

У виданні The New York Times наголосили, що тепер, коли Україна озброєна далекобійними ракетами американського виробництва, вона націлилася на Крим, який є критичною базою для Росії.

Адміністрація Байдена запровадила візові обмеження для деяких китайських посадовців через нібито порушення прав людини, тоді як Пекін наклав санкції на шість американських компаній за причетність до продажу зброї Тайваню.

Вівчарка на ім’я Потап стала частиною життя прикордонника Валентина, зокрема свідком на весіллі.