На Волині списки студентів, яких відрахували, передаватимуть до ТЦК

Джерело: пресслужба Волинської ОВА у Facebook

Вищі навчальні заклади Волинської області передаватимуть списки відрахованих студентів, які підлягають мобілізації, до ТЦК та СП.

В ОВА розповіли, що під час чергового засідання Ради оборони області обговорили питання вступу військовозобов’язаних до вишів з метою отримання відстрочки від мобілізації.

До обговорення залучили ректорів вищих навчальних закладів Волині. Вони, своєю чергою, доповіли про умови вступу та надали статистику щодо кількості студентів, що навчаються.

Ректори також запевнили, що є чітка домовленість з обласним ТЦК та СП про надання списків відрахованих осіб, які не виконали умови для зарахування.

“Разом із цим, за результатами засідання Ради оборони області доручив керівникам відповідних силових структур тримати це на контролі та унеможливити ухиляння від мобілізації за допомогою навчання у вишах”, – заявив начальник ОВА Юрій Погуляйко.

Протягом дня, 19 липня, армія РФ здійснила 16 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів Сумської області. Зафіксовано 59 вибухів. 

Міністерство закордонних справ Німеччини заявило в п’ятницю, 19 липня, що громадянина Німеччини в Білорусі засудили до смертної кари і Берлін інтенсивно спілкується з владою в Мінську щодо його долі.

Станом на 22:00 в п’ятницю, 19 липня, від початку цієї доби по всій лінії фронту відбулося 101 бойове зіткнення. 

Сьогодні, 19 липня, відбувся замах на українську мовознавицю, політикиню, викладачку, доктора філологічних наук Ірину Фаріон….

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич повідомив, що внаслідок російського ракетного удару по Миколаєву вже відомо про 14 поранених, серед них четверо неповнолітніх.