На Запоріжжі Зеленський провів нараду стосовно зведення фортифікаційних споруд

Джерело: Володимир Зеленський/Facebook

30 листопада президент Володимир Зеленський провів у Запоріжжі дві наради. Оперативну – з військовими, з генералами Олександром Тарнавським, Едуардом Москальовим, Сергієм Літвиновим та всіма, хто відповідає за оборону на напрямку. Друга нарада стосувалася будівництва фортифікаційних споруд.

Під час другої наради сторони обговорили питання фортифікаційного облаштування опорних пунктів, спорудження укріплень на основних оборонних рубежах.

Це Авдіївський, Мар’їнський, Куп’янсько-Лиманський напрямки, а також прикордонні регіони, що межують із Росією та Білоруссю, — уточнив глава держави.

Окремо обговорили залучення ресурсів, фінансування будівництва фортифікацій і форматів співпраці з приватним бізнесом.

Як наголосив Зеленський, належне облаштування оборонних рубежів має стати пріоритетним питанням, зокрема у фронтових областях.

Зауважимо, у межах робочої поїздки на Харківщину Зеленський побував на передовому командному пункті оборонців Купʼянська та вручив воїнам державні нагороди.

Сьогодні, 27 лютого, близько 14:00 українські захисники збили вже другий за день російський винищувач-бомбардувальник Су-34 на східному напрямку.

27 лютого уряд України запустив пілотний проєкт із протезування зубів ветеранів. Держава компенсуватиме витрати медичним закладам на лікування через Національну службу здоров’я України.

На Таврійському напрямку українські захисники нейтралізували або знищили 255 російських безпілотників.

Голова Запорізької ОВА Іван Федоров зазначив, що внаслідок постійних російських обстрілів на підконтрольній території Запорізької області знеструмлено 50 населених пунктів.

Під час візиту до України міністра оборони Швеції Пола Йонсона “Агенція оборонних закупівель” Міноборони України уклала перший прямий контракт зі шведським виробничим підприємством.