На журналіста Михайла Ткача напали під час зйомок на Київщині
Джерело: Михайло Ткач/Facebook
На журналіста-розслідувача Михайла Ткача було здійснено напад біля ресторану “Тандир” у селищі Козин Київської області.
“У п’ятницю близько 22:20 на парковці ресторану “Тандир” в Козині (Київська область) ми помітили багато автомобілів преміум класу. О 23:00 ресторан залишили декілька людей, серед яких колишній заступник генерального прокурора. Нам стало цікаво і ми ще зачекали щоб побачити інших гостей закладу”, – йдеться у дописі.
За словами Ткача, о 23:30 ресторан почали залишати останні відвідувачі, якими була велика компанія з охороною.
“Оскільки наше авто не дуже відповідає рівню закладу, охорона звернула на нього увагу і почала ходити довкола. Далі, розуміючи що в нашому авто є люди, вони повмикали дальнє світло на відстані двадцяти метрів. Згодом, коли відвідувачі пішли на вихід, на дальньому світлі одна з автівок під’їхала взагалі впритул до нашої”, – розповів журналіст.
Усвідомлюючи, що він нікого не побачить, оскільки їх засліпило світлом від фар, Михайло Ткач вийшов з машини, повідомив охорону, що він журналіст “Української правди” і продовжив знімати.
“Два охоронці почали закривати камеру. Третій підбіг до мене, вдарив в шию і вдарив по камері. Камера вимкнулась. Скоріше за все камеру було пошкоджено під час удару. Адже відеофайл, який я знімав в той момент, не відкривається. Намагаємось відновити”, – поділився постраждалий.
При цьому він додав, що не знає, з ким пов‘язана охорона. Відомо, що це охорона когось із гостей: “Низка машин має оперативні або підробні номерні знаки. Тому це ускладнює відповідь на питання: чия охорона? Але ми працюємо, щоб на нього відповісти”.
“Сподіваюсь, що відео з камер закладу ще існує і допоможе відповісти на питання хто цей натовп з охороною, чому для них працює заклад після 23-ої, на яких підставах дехто з них використовує підробні номерні знаки або номерні знаки прикриття і чому їх охорона вважає, що застосування сили до журналіста матиме менші наслідки ніж зйомка журналістом тих, кого вони охороняють”, – зауважив Ткач.
- Речниця обласного управління Національної поліції Світлана Добровольська, повідомила, що у Львівській області напали на народного депутата Миколу Тищенка.
Районний суд міста Пщина (Польща) виніс вирок трьом лікарям у справі про смерть вагітної жінки, якій відмовили в аборті.
Окружний суд округу Колумбія зобов’язав Агентство США з питань глобальних медіа (USAGM) виплатити “Радіо Свобода” кошти, які Конгрес виділяв на фінансування цього медіа.
Суд виніс вирок мешканці Києва, яка протягом двох років виготовляла та продавала дитячу порнографію, ґвалтуючи власну малолітню доньку.
Дослідники стверджують, що ймовірність народження хлопчика чи дівчинки не рівна 50/50, адже насправді на майбутню стать дитини впливає низка факторів.
Україні вдалося повернути 11 українських дітей із тимчасово купованих територій та з Росії. Найменшій дитині – 10 років, найстаршій – 17 років.