РФ атакувала енергетичну інфраструктуру у п’яти областях – Міненерго

Джерело: Міненерго

За даними Міністерства енергетики, уночі 8 листопада під масованою атакою РФ опинилась енергетична інфраструктура одразу у п’яти регіонах.

Під атакою опинились об’єкти у Київській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській та Дніпропетровській областях.

Є знеструмлення у Дніпропетровській, Полтавській, Харківській, Чернігівській, Київській, Запорізькій, Одеській та Кіровоградській областях.

“Внаслідок ударів у низці регіонів застосовані аварійні відключення електроенергії. У частині областей продовжують діяти графіки погодинних відключень обсягом до двох черг, а також графіки обмеження потужності для промислових споживачів”.

За повідомленням міністерки енергетики Світлани Гринчук, найважчою є ситуація на Харківщині, Сумщині та Полтавщині.

Наразі триває огляд пошкоджених енергооб’єктів та оцінка масштабів руйнувань.

Також зафіксовані влучання по об’єктах газової інфраструктури – пошкоджено виробниче обладнання, поранення отримав один працівник, якому надається медична допомога.

Прем’єр-міністерка Юлія Свириденко заявила, що очолить українську делегацію на конференції з відновлення України у польському Гданську. Раніше медіа повідомили, що президент Володимир Зеленський відмовився їхати туди після загострення відносин.

Президент США Дональд Трамп заявив, що американські автовиробники Ford і General Motors спільно з іншими компаніями можуть найближчим часом долучитися до виробництва озброєння для потреб армії.

У Нікополі Дніпропетровської області російські війська завдали удару по рятувальниках ДСНС, які ліквідовували наслідки попереднього обстрілу.

Народна депутатка від партії “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що у Верховній Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості.

Російські окупанти атакували FPV-дронами житлові будинки у приватному секторі Краматорська та багатоквартирний будинок у Дружківці.