РФ атакувала енергетичну інфраструктуру у п’яти областях – Міненерго

Джерело: Міненерго

За даними Міністерства енергетики, уночі 8 листопада під масованою атакою РФ опинилась енергетична інфраструктура одразу у п’яти регіонах.

Під атакою опинились об’єкти у Київській, Кіровоградській, Полтавській, Харківській та Дніпропетровській областях.

Є знеструмлення у Дніпропетровській, Полтавській, Харківській, Чернігівській, Київській, Запорізькій, Одеській та Кіровоградській областях.

“Внаслідок ударів у низці регіонів застосовані аварійні відключення електроенергії. У частині областей продовжують діяти графіки погодинних відключень обсягом до двох черг, а також графіки обмеження потужності для промислових споживачів”.

За повідомленням міністерки енергетики Світлани Гринчук, найважчою є ситуація на Харківщині, Сумщині та Полтавщині.

Наразі триває огляд пошкоджених енергооб’єктів та оцінка масштабів руйнувань.

Також зафіксовані влучання по об’єктах газової інфраструктури – пошкоджено виробниче обладнання, поранення отримав один працівник, якому надається медична допомога.

У Франції на тлі сильної спеки за останні кілька днів потонуло щонайменше 40 осіб.

Рідкісний метеорит, знайдений у пустелі Сахара, може містити перші прямі докази існування давнього планетарного тіла, яке зникло на початку формування Сонячної системи.

Головне управління розвідки попередило, що на тимчасово окупованій території Херсонської області російські загарбники навмисно створюють умови для поширення збудника сибірської виразки.

Генеральний директор АТ “Укрпошта” Ігор Смілянський відреагував на рішення Національного банку України, яким його визнано таким, що не відповідає вимогам професійної придатності керівника фінансової установи.

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія готова відновити мирні переговори з Україною з того місця, де вони були зупинені.