«Надмірний туризм»: у Барселоні протестувальники «атакували» туристів водяними пістолетами

Джерело: The Independent

Цього літа в Іспанії проходять масштабні протести місцевих жителів із закликами зупинити надмірний туризм.

Минулими вихідними черговий мітинг спалахнув у Барселоні, яке вважається найбільш відвідуваним містом Іспанії. Тисячі жителів каталонської столиці, озброївшись водяними пістолетами, вирушили в головні туристичні зони міста в межах масштабної акції протесту проти масового туризму.

Під час акції місцеві жителі в центрі Барселони скандували “Туристи, їдьте додому” і тримали плакати з написами “Досить! Давайте обмежимо туризм”.

Водночас деякі протестувальники обливали з водяних пістолетів туристів, які сиділи в ресторанах у районі найпопулярніших туристичних площ міста.

Зокрема демонстранти вимагають нової економічної моделі в місті, яка дозволить скоротити щорічний потік туристів і вирішити проблему високої вартості життя. Так, за останні 10 років орендна плата в Барселоні зросла на 68%, а вартість самих будинків – на 38%.

  • В іспанській Барселоні відбулася велика акція протесту проти масового туризму та його згубного впливу на місто. Під гаслом “Досить! Обмежмо туризм” близько 2800 осіб пройшли маршем вздовж набережної, закликаючи до нової економічної моделі. Вони закликають зменшити кількість туристів, що приїжджають до міста щороку.

У місті Бровари Київської області стався вибух у квартирі.

З перших днів повномасштабного вторгнення тоді ще полк “Азов” – заступив на оборону міста Маріуполя….

Служба зовнішньої розвідки України оприлюднила низку документів, які показують, як у 1980-х роках КДБ УРСР активно відстежував діяльність українських емігрантських організацій, які намагалися привернути увагу світу до Голодомору 1932–1933 років. Радянська влада намагалася будь-якими способами зупинити ці акції, звинувачуючи українців у “антирадянській істерії”.

У четверту суботу листопада Україна об’єднується в скорботі, вшановуючи пам’ять жертв Голодоморів — однієї з…

Жителі тимчасово окупованого Маріуполя скаржаться на умови життя і відсутність належної інфраструктури в місті. Окупаційна влада не змогла відновити систему, зруйновану під час блокади міста. Попри те, що офіційний опалювальний сезон у Маріуполі розпочався 1 листопада, багато будинків досі залишаються без тепла.