Нафтопровід «Дружба» відновив роботу після атаки: постачання нафти до Угорщини відновлено

Джерело: міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто

Нафтопровід “Дружба” відновив роботу після удару Сил оборони України по станції “Нікольське” в ніч на 18 серпня. Постачання нафти до Угорщини відновлено.

Глава МЗС Угорщини Петер Сіярто подякував заступнику міністра енергетики РФ Павлу Сорокіну за швидкий ремонт.

Сіярто зазначив, що сподівається на те, що Україна більше не завдаватиме ударів по нафтопроводу.

“Поставки нафти до Угорщини трубопроводом “Дружба” відновлено після нападу України два дні тому. Я подякував заступнику міністра Росії Сорокіну за швидке усунення аварії. Ми сподіваємося, що Україна більше не буде нападати на цей важливий трубопровід. Це не наша війна. Угорщина має залишитися поза нею!” – написав угорський міністр.

Народна депутатка від партії “Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк повідомила, що у Верховній Раді готують збільшення штрафів за перевищення швидкості.

Російські окупанти атакували FPV-дронами житлові будинки у приватному секторі Краматорська та багатоквартирний будинок у Дружківці.

Китай готує другий термінал для прийому скрапленого природного газу з російського підсанкційного проєкту Arctic LNG 2. Це дозволить збільшити постачання російського СПГ до найбільшого у світі імпортера такого палива, інформують обізнані джерела.

Вдень 23 червня російські окупанти атакували Одещину ударними безпілотниками. Є жертва та постраждалий.

Військовослужбовці Національної гвардії України, у яких самовільне залишення частини (СЗЧ) зафіксували до 12 червня 2026 року, відтепер також можуть повернутися на службу через “Армія+”.