Найдорожчий у світі: унікальний собака-гібрид проданий за $5,7 млн

Джерело: The Sun
Найдорожчий у світі собака, що є унікальним, був проданий за 5,7 мільйона доларів. Це перший собака такого роду, який являє собою щось середнє між справжнім вовком і кавказькою вівчаркою.
Індійський любитель собак заплатив великі гроші за “вовкодава” на прізвисько Кадабомб Окамі, якого називають найрідкіснішим собакою у світі.
Новий власник собаки, 51-річний Сатіш, відомий собаківник з Бенгалуру, що на півдні штату Карнатака, Індія, є власником понад 150 різних порід собак.
Окамі, якого вважають найрідкіснішим собакою у світі, народився в США та був проданий в Індію через брокера в лютому.
У віці восьми місяців цуценя вже важить 75 кг і має зріст 30 дюймів (76 см).
“Це надзвичайно рідкісна порода собак, і він виглядає точнісінько як вовк. Ця порода раніше не продавалася у світі.
Собака був виведений у США і є надзвичайним. Я витратив 50 мільйонів рупій на купівлю цього цуценяти, тому що я дуже люблю собак і мені подобається мати унікальних собак і представляти їх в Індії”, – сказав президент Індійської асоціації собаківників Сатіш.
Кавказькі вівчарки — це м’язисті, пухнасті собаки, що походять з холодних регіонів. Вони є чудовими охоронцями, яких часто використовують для захисту худоби від вовків на гірських схилах.
Поява Окамі стала справжньою сенсацією в штаті Карнатака, де Сатіш взяв його на кілька гучних заходів, зокрема, на прем’єри фільмів.
За словами Сатіша, одне відео з Окамі на червоній доріжці на прем’єрі зібрало майже 3 мільйони переглядів в Інтернеті.
Кінолог-ентузіаст припинив розводити собак близько десяти років тому, але тепер заробляє чималі гроші, просто демонструючи свої рідкісні породи охочим глядачам.
“Я витратив гроші на цих собак, тому що вони рідкісні. Крім того, я отримую достатньо грошей, тому що людям завжди цікаво на них дивитися. Вони роблять селфі та фотографії. Ми з собакою привертаємо більше уваги, ніж актор на кіносеансі, ми обидва притягуємо натовп”, – сказав Сатіш.
У своєму розпліднику Cadabom’s Сатіш також тримає рідкісну породу чау-чау, відому своїм блакитним язиком та схожістю з цинлінською пандою — червоно-білою різновидністю з Китаю. Минулого року він придбав цього цуценя приблизно за 3,25 мільйона доларів.
Всі його собаки живуть на фермі площею 2,8 га, де кожен має кімнату розміром 6 на 6 м, що слугує їм за будку.
“Тут достатньо місця, щоб вони могли гуляти та бігати. За ними доглядають шестеро людей”, – зазначив Сатіш.
- У Непалі відбувся щорічний індуїстський фестиваль Кукур Тіхар, присвячений поклонінню собакам, котрих у цей день вшановували квітковими гірляндами та ласощами.
- Восьмирічний пекінес на ім’я Вайлд Тханг зі штату Орегона став переможцем конкурсу “Найпотворніша собака світу”.
Косатки, одні з найрозумніших морських істот, виявили дивну й досі не пояснену поведінку – вони приносять людям “подарунки” у вигляді їжі. Про це розповів морський біолог Джаред Тауерс, який зафіксував кілька подібних випадків у прибережних водах Канади.
Президент Володимир Зеленський заявив, що очікує наступного тижня розблокування закону про множинне громадянство – за його словами, він готовий підписати документ одразу після цього.
Акторка Кортні Кокс, відома за роллю Моніки в серіалі “Друзі”, опублікувала у соцмережах відео, в якому з гумором показала серію своїх “нікому не потрібних селфі”. У ролику – не глянцеві знімки, а кадри з алергією, почервонінням, прищами та моментами з повсякденного життя.
Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров зустрівся з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином у прибережному місті Вонсан. Під час зустрічі він охарактеризував стосунки між країнами як “непереможне бойове братерство”, повідомило МЗС Росії.
Компанія Google додала до свого додатка Gemini AI функцію, яка дозволяє створювати відео зі статичних зображень. Тепер користувачі, які мають платну підписку, можуть завантажити фото, додати текстовий опис – і отримати 8-секундне відео. Інструмент працює на базі генератора Veo 3 і вже встиг стати популярним серед тих, хто хоче анімувати старі світлини, вигадати фантастичні сцени або змонтувати короткі візуальні історії з кількох частин.