Найманці ПВК «Вагнер» продовжують прибувати до Білорусі – ЦНС

Джерело: Центр національного спротиву.

Білоруське підпілля продовжує відстежувати рух депортованих терористів з приватної військової компанії “Вагнер” на території сусідньої країни.

Відтак, наразі терористи перебувають у населених пунктах Цель і Сосновий (по 50 осіб).Також бойовики розгорнули наметове містечко в районі Цель – до 5 600 осіб, Доманівський полігон – 300 осіб.

В інших полігонах(Осиповичський, Гожський і Брестський) працюють до 30 інструкторів з ПВК №Вагнер№, які навчають білоруських армійців.

Раніше повідомлялося, що війська Білорусі проведуть спільні навчання з найманцями російської ПВК “Вагнер”. Вони відбудуться поблизу білорусько-польського кордону.

За інформацією Міноборони Білорусі, протягом тижня підрозділи сил спеціальних операцій спільно з представниками роти відпрацьовуватимуть навчально-бойові завдання на Брестському полігоні.

Водночас коли саме відбудуться навчання, у міністерстві не повідомили.

Ще на початку липня самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко запросив ПВК “Вагнер” до Білорусі, щоб допомогти у навчанні військових його країни.

Напередодні з’явилося відео, на якому видно, як керівник ПВК “Вагнер” Євген Пригожин вітає своїх бійців у Білорусі, що стало його першою публічною появою після того, як він очолив збройне повстання в Росії минулого місяця.

Сильна спека, вітер і грози за останні тижні спричинили лісові пожежі по всій Росії, від віддаленого сибірського регіону Туви до Якутії. 

Сьогодні, 14 липня, російські війська скинули на цивільний автомобіль вибухівку з дрона у Херсоні.

У неділю, 14 липня, Кремль заявив, що не вважає адміністрацію Байдена відповідальною за замах на Дональда Трампа, але звинуватив її у “створенні атмосфери”, яка спровокувала напад.

В Міністерстві оборони України прокоментували неправдиві заяви про оновлення військово-облікових даних та проходження військово-лікарської комісії (ВЛК).

Сьогодні, 14 липня, близько 16:25 ворог здійснив атаку на місто Мирноград Донецької області. Є жертви.