Найманці ПВК «Вагнер» їдуть з Білорусі – ЦНС

Джерело: ЦНС

Центр національного спротиву повідомив про зменшення кількості вагнерівців на території Білорусі.

За інформацією підпілля, кількість найманців ПВК “Вагнер” у Білорусі зменшилось з 5 800 до 4 400 осіб.

Причина виїзду вагнерівців – відсутність фінансування з боку РФ.

“Відтак частина найманців підписала контракт і відбула в країни Африки, частина пішла у відпустку, але планує або перейти в інші терористичні структури або взагалі звільнитися”, – повідомили у ЦНС.

Також зазначається, що інструктори ПВК “Вагнер” незадоволені рівнем виплат від білоруської влади, тому більшість з них найближчим часом хочуть виїхати з РБ.

У Запоріжжі внаслідок атаки російського БпЛА поранень зазнали троє осіб.

У Харкові чоловік напав на співробітників ТЦК та СП з ножем, поранивши двох військовослужбовців. Один із них від зазнаних поранень помер.

Вночі 26 червня російські окупанти атакували Одеську область. Є пошкодження та постраждалий.

Протягом ночі війська РФ атакували Дніпропетровщину. Є постраждалий та руйнування.

Триває 1584-та доба повномасштабної російсько-української війни. За цей час втрати військ РФ в Україні у живій силі (вбиті та поранені) перевищили 1,3 млн осіб.