Найманці ПВК «Вагнер» їдуть з Білорусі – ЦНС
Джерело: ЦНС
Центр національного спротиву повідомив про зменшення кількості вагнерівців на території Білорусі.
За інформацією підпілля, кількість найманців ПВК “Вагнер” у Білорусі зменшилось з 5 800 до 4 400 осіб.
Причина виїзду вагнерівців – відсутність фінансування з боку РФ.
“Відтак частина найманців підписала контракт і відбула в країни Африки, частина пішла у відпустку, але планує або перейти в інші терористичні структури або взагалі звільнитися”, – повідомили у ЦНС.
Також зазначається, що інструктори ПВК “Вагнер” незадоволені рівнем виплат від білоруської влади, тому більшість з них найближчим часом хочуть виїхати з РБ.
- За даними братських розвідників, влада Білорусі може фінансувати ПВК “Вагнер”.
Джерело: “Європейська Солідарність” П’ятий президент України та лідер “Євросолідарності” Петро Порошенко взяв участь у Міжнародному…
Стримінгова платформа Netflix купила права на два нові сезони російського мультсеріалу “Маша і Ведмідь” і продовжила ліцензію на попередні сезони й спін-оффи у понад 100 країнах.
СБУ вдруге за червень уразила нафтоперекачувальну станцію “Второво”, яка забезпечує пальним Москву.
В ніч на 27 червня українські ракети FP-5 “Фламінго” успішно уразили підприємство “Титан-Барикади” у російському Волгограді.
На тимчасово окупованих територіях Херсонської області виділили під будівництво понад 87 гектарів землі. Зробили це, аби заселити там росіян.