Найманці ПВК «Вагнер» їдуть з Білорусі – ЦНС

Джерело: ЦНС

Центр національного спротиву повідомив про зменшення кількості вагнерівців на території Білорусі.

За інформацією підпілля, кількість найманців ПВК “Вагнер” у Білорусі зменшилось з 5 800 до 4 400 осіб.

Причина виїзду вагнерівців – відсутність фінансування з боку РФ.

“Відтак частина найманців підписала контракт і відбула в країни Африки, частина пішла у відпустку, але планує або перейти в інші терористичні структури або взагалі звільнитися”, – повідомили у ЦНС.

Також зазначається, що інструктори ПВК “Вагнер” незадоволені рівнем виплат від білоруської влади, тому більшість з них найближчим часом хочуть виїхати з РБ.

Фільм “Назавжди-Назавжди” української режисерки Анни Бурячкової покажуть на 43-му Стамбульському міжнародному кінофестивалі в межах програми International Competition.

Мешканці східної частини Європи – зокрема поляки та естонці – активно купують житло у західній частині континенту. Причина – повномасштабна російсько-українська війна.

Протягом доби російські армійці здійснили 2 226 обстрілів Донецької області, внаслідок чого загинуло двоє осіб, ще восьмеро – зазнали поранень.

Після масованих атак РФ на українську енергетику у Міненерго розглядають можливість підвищити тариф на електроенергію для українців.

Сьогодні, 13 квітня, у Міністерстві оборони заявили, що село Богданівка у Бахмутському районі Донецької області перебуває під контролем ЗСУ – наразі там тривають інтенсивні бої.