Найвідомішим українським брендом у світі визнали Roshen

Джерело: Forbes

Кондитерську корпорацію Roshen визнано найвідомішим українським брендом у світі.

Про це свідчать дані опитування, проведені у семи країнах світу, згідно яких майже 20% іноземців змогли назвати хоча б один український бренд.

Найчастіше респонденти на це питання відповідали про компанію Рошен.

Зазначається, що найчастіше про кондитерську корпорацію згадували мешканці сусідньої Польщі – 10%.

Опитування проводили дослідницька агенція Umbrella Research та Foresight and Predictive Analytics у Польщі, США, Туреччині, Іспанії, Німеччині, Великій Британії та Франції.

Опитування проводили у травні 2024 року. Загальна вибірка – 2800 осіб, по 400 респондентів з кожної країни.

23 червня президент Володимир Зеленський повідомив, що 25 червня урядова делегація України перебуватиме у Брюсселі для фактичного початку перемовин щодо вступу.

До літніх Олімпійських ігор у Парижі 2024 року залишився лише місяць, але все ще точаться неприємні суперечки щодо одного з місць, яке стане центром подій, — річки Сени. Після свідчень про високий рівень бактерій у каналізаційних і стічних водах, жителі столиці, котрим набридло забруднення річки, погрожують влаштувати масову дефекацію на знак протесту.

23 червня невідомі обстріляли православну церкву, а також синагогу й наряд поліції у Дагестані. 

23 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про втрати російської армії за тиждень. Зокрема українські оборонці ліквідували 8050 росіян та знищили 1042 одиниці озброєння та військової техніки.

У ніч на 23 червня російські регіони зазнали атаки безпілотників. Мовиться, що у міноборони РФ звітувало про, нібито, знищення 33 дронів.