Напад ХАМАС: кількість загиблих в Ізраїлі перевищила 700 осіб – The Times of Israel

Джерело: The Times of Israel

Число загиблих в Ізраїлі внаслідок нападу ХАМАС на державу перевищило 700 осіб, інформують посадовці охорони здоров’я.

Зазначається, що війська Ізраїлю продовжують боротьбу з озброєними бойовиками ХАМАС, очищаючи населені пункти вздовж кордону, і виявляють нові тіла ізраїльських громадян.

Повідомляється, що поранень зазнали понад 2100 осіб.

Зауважимо, військово-політичний кабінет Ізраїлю підтримав офіційне оголошення війни, оскільки ввів у дію пункт 40 Алеф. Фактично затверджено воєнний стан і, відповідно, проведення значних бойових дій.

8 жовтня президент Ірану Ебрагім Раїсі зателефонував лідеру ХАМАС Ісмаїлу Ханії та висловив “свою вдячність” бойовикам угруповання.

Увечері 4 квітня російська армія атакувала балістикою Кривий Ріг Дніпропетровської області, внаслідок чого загинули 14 цивільних, серед них 6 дітей

Голова Федеральної резервної системи Джером Пауелл заявив, що нові тарифи, запроваджені адміністрацією Трампа, ймовірно, призведуть до вищої інфляції та сповільнення економічного зростання США.

Американські акції суттєво впали після інавгурації президента Дональда Трампа у січні. З 17 січня — п’ятниці перед днем інавгурації — фондовий ринок США втратив близько 9,6 трильйона доларів, згідно з даними FactSet і Dow Jones Market Data.

За три роки повномасштабного вторгнення Росії в Україну правоохоронці зафіксували понад 150 тисяч воєнних злочинів. Російські військові залишали за собою слід насильства всюди, куди приходили. Така кількість злочинів свідчить, що ці злочини — не випадковість, а частина цілеспрямованої політики знищення України. Українська судова система поки що не відображає масштабів і системності цих злочинів. У вироках бракує контексту — судді часто не відтворюють повної картини дій Росії проти цивільного населення України. Експертка МІПЛ з міжнародного гуманітарного права Анна Рассамахіна пояснила як це виправити й чому це критично важливо для справедливості.

Вірменський президент Ваагн Хачатурян 4 квітня підписав закон про початок вступу Вірменії до Європейського Союзу.