«Нападу на територію НАТО не буде», – Столтенберг

Джерело: Sky News

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявив, що Альянс не бачить жодної безпосередньої військової загрози з боку Росії для будь-якого члена оборонного альянсу.

“Ми робимо все це для того, щоб у нас були сили, щоб усунути будь-яке місце для прорахунків або непорозумінь у Москві щодо нашої готовності захищати кожен дюйм території НАТО, і до тих пір, поки ми це робимо, нападу на території НАТО не буде”, – сказав Столтенберг.

Він додав, що НАТО продовжуватиме стримування завдяки найбільшим навчанням за десятиліття, які розпочнуться пізніше цього тижня.

Росія практично повністю відрізана від даних західних метеосупутників, заявив 29 лютого глава “Росгидромета” Ігор Шумаков.

29 лютого президент Франції Емманюель Макрон наголосив, що його заява відносно можливості направлення військ європейських країн до України “ретельно продумана”.

Начальник КМВА Сергій Попко заявив, що російські війська не відмовилися від своїх стратегічних цілей, тож повторний наступ на Київ залишається цілком реальним сценарієм.

Спікер Майк Джонсон заявив, що конгресмени працюватимуть над врегулюванням безпеки кордону та уникненням “шатдауну” – часткової призупинки роботи урядових установ, що може настати у разі, якщо не затвердять бюджет.

29 лютого міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок провела паралелі між розвитком подій у невизнаному Придністров’ї та ситуацією на сході Донбасі.