Напередодні виходу мемуарів Аль Пачіно розповів, що ледь не помер у 2020 році

Джерело: New York Times

Американський актор італійського походження Аль Пачіно, відомий ролями у фільмах “Хрещений батько”, “Запах жінки”, “Дім Ґуччі”, напередодні виходу автобіографічної книжки розповів, що під час пандемії COVID-19 був за крок від смерті.

“Те, що сталося, полягало в тому, що я почувався погано – надзвичайно погано. Потім у мене була лихоманка, зневоднення і все таке. Тож я знайшов когось, хто запросив медсестру для гідратації. Я сидів у своєму будинку. Я помирав. Щось типу того. У мене не було пульсу. За лічені хвилини вони були на місці –  швидка допомога перед моїм будинком. Навколо мене було близько шести парамедиків у тій вітальні, і було двоє лікарів. Вони були одягнені в таке вбрання, яке виглядало так, ніби вони прийшли з космосу чи щось таке. Було шоком розплющити очі й побачити це. Всі були навколо мене, і вони сказали: “Він повернувся. Він тут”, – поділився актор.

Знаменитість зізнався, що памʼятає, що бачив у ті секунди.

“Я не бачив ні білого світла, ні чогось іншого. Там нічого немає. Як каже Гамлет, “бути чи не бути”, невідома країна, звідки не повертається жоден мандрівник”. І він каже два слова: “більше нічого”. Тож не було більше нічого. Ти просто йдеш. Я ніколи в житті не думав про це”, – сказав Пачіно.

У пресрелізі автобіографічна книжка описується як “мемуари людини, якій більше нічого боятися і нічого приховувати”.

У мемуарах розповідатиметься про дитинство актора в Нью-Йорку, його виховання з “людяною, але психічно нездоровою матір’ю та її батьками”, його команду друзів у Бронксі, а також роки, які він провів, навчаючись у легендарній Вищій школі сценічних мистецтв Нью-Йорка.

Аль Пачіно також розповість про свою роботу на авангардній театральній сцені Нью-Йорка в 1960-х і 1970-х роках, до його великого кінопрориву з фільмами “Паніка в Нідл Парк”, “Хрещений батько”, “Хрещений батько 2”, “Серпіко” та “Собачий полудень”.

Дослідження, проведене вченими з Берлінського університету імені Гумбольдта, засвідчило, що з віком люди переглядають роки, які вони вважають старістю, у бік збільшення.

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) наголошує, що для здорового зростання дітям потрібно менше сидіти й більше рухатися. Хоча гаджети можуть розважати і навчати, їхнє надмірне використання може спричинити проблеми. Зменшення екранного часу покращує якість сну, фізичне й психічне здоров’я та надає більше часу для ігор і дослідження світу.

У пункті пропуску на півдні Одеської області в одного з пасажирів автобуса правоохоронці знайшли старовинні монети та колекційні марки.

У НЕК “Укренерго” поінформували, що 9 жовтня заходи обмеження споживання не прогнозуються. Водночас у компанії закликали споживати електроенергію ощадливо.

У Японії розробили застосунок на основі штучного інтелекту, здатен розпізнавати біль у котів, просканувавши морду тварини.