Наприкінці січня температура повітря в Україні може сягнути +20 – синоптикиня Діденко

Джерело: Наталка Діденко

Синоптикиня Наталка Діденко повідомила, що за попереднім прогнозом наприкінці січня до України завітає аномально висока температура повітря.

“30-го січня в Україні очікується до +10 +15 (У Києві ймовірно до +15), а на південному заході навіть і до +20 градусів тепла! Лише в східних областях десь +5+9 градусів”, – повідомила Діденко.

Вона наголосила, що, звісно, цей прогноз попередній і потребує уточнення, але синоптичне джерело, яке вказує на нього – професійне і заслуговує на довіру.

Фото: facebook.com/tala.didenko

Щодо погоди вихідними, 18-19 січня, то вони будуть без опадів, але з сильним вітром зі штормовими поривами до 15-20 м/с.

Уночі температура повітря близько 0 градусів, а вдень від +1 до +6.

У Києві вихідними без опадів, але вітряно – до +15-18 м/с. Вдень у столиці +2…+4 градуси.

Коли мова заходить про турботу про здоров’я, більшість людей згадує про харчування, фізичну активність або психічний стан. Але часто поза увагою залишається один важливий аспект – стан ротової порожнини.

The Weatherman Foundation – це благодійний фонд, створений американкою Елізабет Везермен та її чоловіком Ендрю Данканом невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Президенткою Фонду його Меган Моббс. Меган  – донька генерала армії США, радника президента Трампа Кіта Келлога. Для неї головне не титули, а вибір, коли Росія напала на Україну, подружжя вирішило діяти і заснувало фонд на честь батька, який у молодості був військовим кореспондентом і знав, що таке війна зсередини.

На одному з пляжів на заході Ірландії подружжя Кейт і Джон Гей натрапило на пляшку з посланням, яка пропливла майже 3 тисячі кілометрів через Атлантичний океан. У ній була записка від пари закоханих – Аніти Моран та Бреда Сквайрса – яку вони залишили ще у 2012 році після побачення на канадському острові Белл.

Останні події в Польщі, пов’язані з демонтажем українських символів та ігноруванням проявів ксенофобії, засвідчують тривожну тенденцію: польська держава не дає належної відповіді на зростання антиукраїнських настроїв. Про це пише польський журналіст і публіцист Міхал Ольшевський у своїй колонці для “Gazeta Wyborcza”.

У Держдумі Росії готуються до розгляду законопроєкту, який дозволить притягати до кримінальної відповідальності “іноагентів” після першого ж порушення закону – без попереднього адміністративного покарання. Про це повідомив спікер Держдуми В’ячеслав Володін у своєму Telegram-каналі.