NASA представила настільну гру під назвою «Загублений всесвіт»

Джерело: NASA

NASA створило настільну рольову гру, яка ґрунтується на космічних загадках та на даних від космічного телескопа Hubble. Гра отримала назву “Загублений всесвіт”.

У межах історії гравцям пропонують розслідувати зникнення телескопа та розгадувати таємниці екзопланети Ексларіс. На останній живе дракон, що викрадає технології.

Одночасно грати можуть 4-7 учасників. Ще “Загублений світ” може бути адаптований для будь-якої системи рольових ігор. Розроблена спільно з Центром космічних польотів імені Годдарда NASA, гра “Загублений всесвіт” пропонує поєднання освітніх та фантастичних елементів.

Цей проєкт створено відеопродюсеркою Крістіною Мітчелл та графічною дизайнеркою Мішель Бельвіль у співпраці з командою космічного телескопа Hubble. Гра є частиною освітньої програми NASA та має на меті просування науки та космосу серед шанувальників. Інструкцію з гри “Загублений всесвіт” та карту Альдастрона можна безоплатно завантажити на вебсайті NASA.

У Центрі національного спротиву поінформували про нову небезпеку для українських аграріїв на тимчасово окупованих територіях України. Зокрема землеробів застерігають від так званих “пільгових кредитів” від росіян.

21 квітня розпочинаються спільні литовсько-польські тактичні навчання з авіаційним елементом “Хоробрий грифон 24/II/Brave Griffin 24/II”. У навчаннях також візьмуть участь союзники із США та Португалії.

Українські війська можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні, очікуючи на вже ухвалену військову допомогу США, яка дозволить Україні стабілізувати фронт, однак, ймовірно, постачання зможуть пригальмувати нинішній російський наступ.

Сьогодні, 21 квітня, п’ята річниця другого туру президентських виборів 2019 року, які завершилися перемогою тоді…

Міністр оборони Лаурінас Кащюнас домовився з головою МВС Аґне Білотайте про комплексне посилення охорони кордону. Глави відомств пропонують у найкоротші терміни забезпечити прикордонників важчим озброєнням та зміцнити деякі ділянки кордону.