Наслідки атаки російських БпЛА у Солом’янському районі Києва (ФОТО)

Джерело: Букви

Вночі та вранці 25 листопада війська РФ масовано атакували українську столицю десятками безпілотників.

Тривога у Києві тривала понад 6 годин. За цей час, за даними КМВА, над столицею збили близько 50 “шахедів”.

Попри відмінну роботу ППО, у місті все є низка пошкоджень, спричинені падінням збитих БпЛА.

Чи не найбільше наслідків – у Солом’янському районі столиці. Тут постраждало двоє осіб, у яких гостра реакція на стрес, госпіталізація їм не знадобилась.

Також в цьому районі, у 5-поверховому будинку сталося руйнування на другому поверсі, вибиті шибки з першого по п’ятий поверх. В будівлі було заблоковано дві жінки.

Також в Солом’янському районі сталося загоряння на території дитячого садочку і на іншій локації – в нежитловому приміщенні на площі 100 метрів квадратних.

У ніч на 1 березня українські захисники знищили чотири ударні безпілотники типу “Shahed”, які намагалися атакувати Україну.

Протягом доби російські армійці обстріляли 11 населених пунктів у Запорізькій області, внаслідок чого одна особа загинула, ще одна – зазнала поранень.

Протягом доби російські армійці обстріляли Херсонську область, внаслідок чого двоє осіб зазнали поранень.

Міністр оборони Франції Себастьян Лекорню повідомив, що країна замовить 100 безпілотників у компанії Delair для України.

Нові санкції США проти РФ спонукатимуть зниження продажів російської нафти в Індію, найбільшого покупця нафти РФ, і ускладнять зусилля індійських державних нафтопереробників щодо забезпечення річних угод стосовно постачань, повідомили три галузевих джерела.