Наталі Портман офіційно розлучилася з чоловіком після 11 років шлюбу

Джерело: People

Американська акторка Наталі Портман і хореограф Бенджамен Мільп’є офіційно розлучилися після 11 років шлюбу.

Представник Портман підтвердив, що акторка подала на розлучення з французьким хореографом у липні у Франції, де пара проживала з двома дітьми. Розлучення завершено у лютому 2024 року, а вже у березні про нього оголосили офіційно.

Причиною розриву стосунків стала публікація в одному з таблоїдів про позашлюбні зв’язки Мільп’є.

Зауважимо, що Портман і Мільп’є вперше зустрілися на зйомках фільму “Чорний лебідь”, за який Портман отримала у 2010 році “Оскар” за найкращу жіночу роль. Пара одружилася в Каліфорнії в серпні 2012 року і мають 12-річного сина Алефа і 7-річну дочку Амалію.

“Наталі сподівалася, що її шлюб буде назавжди, але вона прийняла все так, як є, і зараз мріє про нову нормальну сім’ю”, – розповіла подруга акторки.

Історія Інтернаціональних легіонів оборони України налічує більше трьох років, складається з тисяч бойових зіткнень, сотень складних місій, участі у звільненні десятків населених пунктів, щоденної бойової роботи і багатьох яскравих перемог. Інтернаціональні легіони оборони України діють у формі окремих батальйонів, що підпорядковуються Командуванню Сухопутних військ Збройних Сил України. За цей час у лавах Інтернаціональних легіонів пліч-о-пліч з українцями воювали проти російських загарбників представники більш ніж 75 країн світу. 

Північна Корея, ймовірно, зводить найбільший та найсучасніший військовий корабель у своїй історії — про це свідчать супутникові знімки, зроблені 6 квітня компаніями Maxar Technologies і Planet Labs. Судно будується на верфі у Нампо, на західному узбережжі країни, приблизно за 60 км від Пхеньяна.

Як стверджують в журналі Health, деякі міфи щодо харчування можуть бути не лише застарілими, а й шкідливими для вашого здоров’я.

Центральне розвідувальне управління США оприлюднило документ, в якому йдеться про напад інопланетян на радянських військових, що стався у 1989 або 1990 році.

Комітет Верховної Ради з питань антикорупційної політики визнав, що законопроєкт, який має на меті закрити доступ до інформації про всі підприємства, що пов’язані з оборонною сферою, містить корупційні ризики.