«Наварро справді ідіот»: Маск розкритикував радника Трампа з питань мит

Джерело: Ілон Маск/X

Американський мільярдер Ілон Маск розкритикував радника президента США Дональда Трампа з питань мит Пітера Наварро, назвавши його “ідіотом”.

Конфлікт виник на тлі запровадження мит на імпортні автомобілі, що постачаються до США. В етері телеканалу CNBC Наварро заявив, що Маск насправді не “виробник” автомобілів, а “збирач”.

“Ми всі в Білому домі розуміємо (і американський народ розуміє), що Ілон – виробник автомобілів. Але він не виробник автомобілів – він збирач автомобілів. У багатьох випадках, якщо ви поїдете на його завод в Техасі, то побачите, що значна частина двигунів, які він отримує (а у випадку з електромобілями – це батареї), походять з Японії та Китаю. Електроніка надходить з Тайваню”, – сказав радник Трампа.

Маск у коментарях під дописом у соцмережі Х, де опублікували цей уривок, назвав Наварро “ідіотом”.

“Наварро справді ідіот. Те, що він тут говорить, є очевидною брехнею”, – зазначив він.

За словами мільярдера, компанія Tesla має найбільше американських деталей у своїх авто.

“Tesla має найбільше автомобілів американського виробництва. Наварро тупіший за мішок цегли. За будь-яким визначенням, Tesla є найбільш вертикально інтегрованим автовиробником в Америці з найвищим відсотком американського вмісту”, – наголосив він.

23 квітня у Печерському райсуді Києва розглянуть справу проти речника міжнародної волонтерської спільноти InformNapalm, старшого сержанта Михайла Макарука.

Президент Сербії Александар Вучич заявив, що не змінює свого рішення відвідати Москву з нагоди параду 9 травня, попри серйозний тиск з боку Європейського Союзу.

За повідомленням ЗМІ, Ізраїль планував атакувати ядерні об’єкти Ірану, для чого йому б знадобилась підтримка США. Однак президент Сполучених Штатів Дональд Трамп відхилив це прохання, через розбіжності всередині своєї адміністрації.

Сер Кір Стармер заявив, що Велика Британія повинна скасувати закони про мову ворожнечі для захисту ЛГБТ+ спільноти, інакше вона ризикує втратити торговельну угоду з Дональдом Трампом.

Під час поїздки до Південно-Східної Азії лідер Китаю Сі Цзіньпін виступив із закликом до регіональної єдності, просуваючи ідею “азійської родини”, намагаючись протистояти тиску з боку США, які намагаються змусити ці країни обмежити торговельні зв’язки з Пекіном.