Наводили удари на ЗСУ: на Донеччині затримано двох коригувальників російських атак

Джерело: Служба безпеки України

У Донецькій області затримано двох російських агентів, які коригували вогонь окупантів по українських оборонцях.

Ворожими агентами виявились 41-річна підприємиця з Краматорська та 42-річний мешканець Слов’янська.

Встановлено, що затримана фігурантка під виглядом виїзної торгівлі продуктами шпигувала для ФСБ РФ.

Вона приховано спостерігала за блокпостами та опорними пунктами оборони, які проїжджала на власному авто під час комерційних поїздок по території громади.

Одночасно вона фіксувала геолокації військових об’єктів на гугл-картах для подальшого “звіту” ворогу.

За даними слідства, фігурантка потрапила у поле зору ФСБ у телеграмі, де на різних каналах публікувала дописи з дискредитацією ЗСУ.

Другий фігурант працював на російське ГРУ. Він намагався виявити штаби та запасні командні пункти Сил оборони. Для цього обходив місцевість громади, де шпигував за місцями найбільшого зосередження українських військ.

Зібрані координати фігурант направляв до російського гру через анонімний чат у соцмережі “Одноклассники”, яка заборонена в Україні.

Під час обшуків у затриманих вилучено мобільні телефони та комп’ютерну техніку із доказами підривної діяльності в інтересах кремля.

Слідчі СБУ повідомили їм про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).

Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Вранці 23 червня російські окупанти вдарили по Запоріжжю. Є руйнування та поранена.

У літній період пацієнти, які використовують препарати класу GLP-1, зокрема Ozempic, Wegovy та Mounjaro, можуть мати підвищені ризики зневоднення та ускладнень, пов’язаних із високою температурою.

Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.

У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.

На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.