Наводив удари РФ по енергетичній інфраструктурі Києва: СБУ затримала коригувальника ФСБ
Джерело: СБУ
Служба безпеки затримала на Київщині ще одного учасника агентурної групи ФСБ, яку було викрито навесні цього року. Зловмисники порізно коригували ракетно-дронові атаки рашистів по столиці України.
У травні було затримано першого учасника ворожого осередку, який відстежував локації Сил оборони для російських обстрілів. За матеріалами СБУ він отримав 15 років тюрми з конфіскацією майна.
Наразі затримано другого агента групи. Ним виявився завербований ФСБ 49-річний працівник місцевої станції техобслуговування. У поле зору окупантів він потрапив, коли шукав “легкі заробітки” у Телеграм-каналах.
За інструкцією російської спецслужби фігурант збирав інформацію про технічний стан енергооб’єктів столичного регіону, а потім надсилав ці дані кураторові разом із координатами.
Серед пріоритетних “цілей”, які шукав фігурант, були електропідстанції, що продовжують забезпечувати світлом більшу частину Києва.
Також агент відстежував по місту та його околицях запасні пункти базування українських захисників.
Співробітники СБУ задокументували злочини фігуранта і затримали його. У нього вилучено телефон із доказами роботи на РФ.
Слідчі Служби безпеки повідомили агенту про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).
Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.
- Служба безпеки затримала на Донеччині ще одну російську агентку. Нею виявилася завербована окупантами 54-річна жителька прифронтової Дружківки, яка чекала на захоплення міста.
- Контррозвідка Служби безпеки зірвала чергову спробу росіян здійснити теракт у Харкові. У прифронтовому місті затримано агента ФСБ, який готував саморобний вибуховий пристрій (СВП) та збирався підірвати його.
Співачка Мадонна розповіла про свій конфлікт з Universal Studios через біографічний фільм про неї.
У Карпатах вдалося врятувати двох маленьких ведмежат, які залишилися без матері. Їх передали до Реабілітаційного центру бурого ведмедя Національного природного парку “Синевир”.
На Сумщині за минулу добу, 22 червня, внаслідок російських атак загинуло троє осіб, ще 13 постраждало. Серед жертв та поранених – діти.
Зранку 23 червня російські окупанти вдарили по Запорізькому району.
Вранці 23 червня російські окупанти атакували зупинку громадського транспорту у Херсоні, поранивши чоловіка.