Не ігноруйте повітряні тривоги, бо РФ може мститися за знищення «Цезаря Кунікова», – Ігнат

Джерело: Юрій Ігнат в ефірі телемарафону “Єдині новини”

Речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат закликав бути уважними до сигналів повітряної тривоги, оскільки росіяни можуть мститись за знищення десантного корабля “Цезар Куніков”.

“Хотів би власне пояснити, що сьогодні особлива увага має бути до повітряних тривог. Очевидно, що ворог зазнав вчора серйозної, по-перше, іміджевої втрати та серйозної військової втрати. Це потоплення великого десантного корабля”, – сказав Ігнат. 

Він додав, що, “знаючи росіян”, вони захо­чуть по­ка­за­ти влас­но­му на­ро­ду, як во­ни пом­сти­ли­ся за втра­ту суд­на. 

“Уже, ма­буть, тран­слю­ють якісь кар­тинки з сьогод­нішньої нічної ата­ки, що на­чеб­то во­ни помстилися. То­му не вик­лю­че­ні по­даль­ші во­ро­жі дії, подальші про­во­ка­ції. Дот­ри­муй­тесь, будь лас­ка, цих поперед­жень”, – на­го­ло­сив реч­ник По­віт­ря­них Сил.

Нагадаємо, що 14 лютого ЗСУ спільно з ГУР знищили великий десантний корабель РФ “Цезар Куніков”.

Станом на 20 травня Сили оборони України контролюють Вовчанськ (Харківська область) приблизно на 60%. Водночас російські військові не припиняють штурмувати місто, зазначив заступник голови Харківської ОВА Роман Семенуха.

Джерело: InformNapalm  InformNapalm продовжує проводити розслідування на основі даних, отриманих від хактивістів групи “Кібер Спротив”,…

Заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін прокоментував поточну ситуацію на фронті.

Продовольчий гігант Danone повідомив, що завершив продаж своїх активів та виходить з російського ринку, на який припадало близько 5% світових продажів компанії і де працював понад 30 років.

Президент Болгарії Румен Радев, відомий своїми негативними поглядами на Україну, висловив думку, що Києву перемогти Росію військовими засобами не вдасться.