Не задекларував майно дружини на 13 млн грн: посадовцю ДСНС повідомлено про підозру

Джерело: Державне бюро розслідувань

Посадовцю Головного управління ДСНС України у м. Києві, який кілька років поспіль не декларував майно дружини на майже 13 мільйонів гривень, повідомлено про підозру.

Зокрема, чиновник не задекларував за 2020 рік, що його дружина володіє 4 квартирами, 4 нежитловими приміщеннями, 4 паркомісцями, житловим будинком та земельною ділянкою. Все майно знаходиться у Києві та Київській області.

Відомості, вказані у декларації посадовця, відрізнялися від правдивих на загальну суму 11,9 млн гривень.

Також посадовець не задекларував ще одну квартиру, яку його дружина отримала у власність вже у декларації за 2021 рік. Цього разу відомості відрізнялися від достовірних на суму у 12,7 млн гривень.

Посадовцю повідомлено про підозру у декларуванні недостовірної інформації (ч. 2 ст. 366-2 КК України).

Спікер Майк Джонсон заявив, що конгресмени працюватимуть над врегулюванням безпеки кордону та уникненням “шатдауну” – часткової призупинки роботи урядових установ, що може настати у разі, якщо не затвердять бюджет.

29 лютого міністерка закордонних справ Німеччини Анналена Бербок провела паралелі між розвитком подій у невизнаному Придністров’ї та ситуацією на сході Донбасі.

29 лютого президент Володимир Зеленський призначив бригадного генерала Володимира Карпенка командувачем Сил логістики Збройних Сил України.

Португальського пса Бобі, якого у 2023 році визнали найстарішим собакою у світі за версією Книги рекордів Гіннеса, позбавили титулу.

Польща не виключає введення заборони на сільськогосподарську продукцію з Росії, заявив прем’єр-міністр Дональд Туск 29 лютого під час візиту до Варшави свого колеги з Латвії, котра вже запровадила таку заборону.