Netflix опублікував трейлер серіалу про Девіда Бекхема

Джерело: Hypebeast

Сьогодні, 21 вересня, Netflix оприлюднив перший офіційний трейлер чотирисерійного документального серіалу про ексфутболіста Девіда Бекхема. 

У серіалі “Бекхем” розповідають про його життя й футбольну кар’єру – як на полі, так і поза ним. 

“Я ніколи не вчився добре в школі, тому що все, що я хотів, – це грати у футбол”, – згадує Бекхем на початку трейлера.

Документальний серіал режисера Фішера Стівенса та продюсера Джона Бацека зосереджується на стосунках Бекхема з Вікторією Бекхем і про те, як його сфера футболу швидко розширилася, коли він досяг великого рівня уваги ЗМІ та слави. 

Хоча Девід стверджує, що “це точно мене не змінило”, його дружина зазначає, що “ну, він змінився. У цьому немає жодних сумнівів”.

“Мій менеджер постійно казав: “Спробуйте тримати це в таємниці”. Ми зустрічалися на автостоянках – і це не так погано, як звучить”, – розповідає Вікторія про ранні етапи їхніх стосунків.

Документальний серіал складається з чотирьох епізодів, кожен з яких триватиме 60 хвилин. Усі чотири частини вийдуть на Netflix 4 жовтня.

13 червня розпочалося засідання Ради Україна-НАТО на рівні міністрів оборони. Глава НАТО Єнс Столтенберг запевнив у посиленні оборонної підтримки нашої держави на тлі триваючого вторгнення РФ.

Під час затримки із погодженням безпекової допомоги Конгресом США, Словенія не зволікала та, ймовірно, таємно спорядила Україні військову допомогу.

У Генеральному штабі ЗСУ повідомили оперативну ситуацію на фронті станом на 22.00 13 червня. За добу відбулося 87 бойових зіткнень. Ситуація залишається напруженою, проте, контрольованою.

13 червня сейм Литви постановив, що до списку призову у країні включатимуть осіб віком від 17 років.

13 червня командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-лейтенант Олександр Павлюк повідомив про кількість знищених ворожих засобів повітряної розвідки за тиждень.