Нідерланди найближчими тижнями відправлять F-16 до Румунії для тренування українців

Джерело: NL Times

Нідерланди відправлять до Румунії винищувачі F-16 для тренування українських льотчиків. Міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонгрен заявила, що їх відправлять до нового навчального центру найближчими тижнями.

“Ми сподіваємось передати Румунії від 12 до 18 літаків (F-16, – ред.) протягом кількох тижнів, а це означає, що центр може розпочати свою роботу”, – додала міністерка.

Очільниця оборонного відомства не уточнила, коли держава передасть винищувачі Україні. Всього йдеться про 24 винищувачі, решта з яких буде використано для навчальних цілей.

Станом на 21 квітня Сили оборони півдня надалі завдають вогневого ураження по місцях дислокації ворога, вогневих позиціях і тилах, знищуючи особовий склад російської армії та техніку противника.

21 квітня прем’єр Угорщини Віктор Орбан поскаржився на військові настрої у європейській політиці.

Триває сімсот вісімдесят восьма доба широкомасштабної збройної агресії РФ проти нашої держави. Протягом доби зафіксовано 65 бойових зіткнень.

21 квітня канцлер Німеччини Олаф Шольц привітав схвалення Конгресом США законопроєкту про надання військової допомоги Україні на понад 61 млрд доларів.

Ввечері 21 квітня російські війська вкотре обстріляли Харків. Мер міста Ігор Терехов повідомив щонайменше про одного постраждалого.