Нідерланди постачать ЗСУ БМП YPR зі станціями озброєння дистанційного керування

Джерело: Кайса Оллонгрен/X

20 травня міністерка оборони Нідерландів Кайса Оллонґрен повідомила про постачання Силам оборони броньованих бойових машин піхоти YPR із бойовими станціями дистанційного керування.

Наразі Нідерланди нададуть збройним силам броньовані бойові машини піхоти YPR із бойовими станціями дистанційного керування, після запиту Володимира Зеленського.

Глава Міноборони Нідерландів наголосила, що життєво важливо, щоб усі країни продовжували робити внесок воборону України.

Зауважимо, у квітні Нідерланди виділили ще мільярд євро на військову допомогу Україні й 400 мільйонів євро – на відновлення.

Довідка. БМП YPR-765 – нідерландська розробка. БМП оснащені станціями дистанційного керування озброєнням, що дозволяють екіпажу керувати озброєнням зсередини. Також завдяки цьому машини можуть надавати вогневу підтримку на полі бою.

Начальник управління нацбезпеки адміністрації президента Південної Кореї Чан Хо Чжин заявив, що країна може скасувати обмеження щодо військової допомоги Україні. Це трапиться, якщо Росія надасть Північній Кореї високоточну зброю.

На одному з енергетичних об’єктів Києва виявили тіло чоловіка. Загиблим є працівник підприємства.

Власник будинку на півночі Лондона Чарльз Рівз після повернення з роботи за кордоном виявив, що його родинний дім перетворили на ферму з вирощування канабісу. 10 тонн ґрунту висипали прямо всередині будівлі.

Кілька десятків однакових графіті у виглядів літаків-винищувачів із трунами та написом “Mirage для України” зафіксувала поліція у трьох округах Парижа.

У Бундестазі голова баварської опозиційної партії ХСС Александер Добріндт виступив із закликом депортувати безробітних українських переселенців з Німеччини. На його думку, треба висилати українців, якщо вони не знайдуть роботу.