Нігерія стала першою країною, яка запровадила нову вакцину проти менінгіту, – ВООЗ

Джерело: Reuters

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) повідомила, що Нігерія стала першою країною у світі, яка запровадила “революційну” нову вакцину Men5CV проти менінгіту.

За даними ВООЗ, минулого року у 26 африканських країнах кількість випадків захворювання менінгітом на рік зросла на 50%. Нігерія є однією з гарячих точок цієї смертельної хвороби в Африці. 

“Запровадження в Нігерії на крок наближає нас до нашої мети — ліквідувати менінгіт до 2030 року”, — заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Гебреїсус.

За даними ВООЗ, у період з жовтня минулого року до середини березня цього року в країні було зареєстровано 1742 випадки захворювання, зі 53 летальними випадками в семи штатах Нігерії.

Нова вакцина захищає від п’яти основних штамів захворювання, які поширені в Нігерії, на відміну від первинної вакцини, яка захищає лише проти одного штаму, додали у ВООЗ.

Станом на 16:00 в п‘ятницю, 21 червня, на фронті від початку доби відбулось 84 бойових зіткнення. Сили оборони зупиняють ворога та руйнують його плани. 

Творчість для багатьох військових стала порятунком, допомагала вивільнити емоції і відволіктись від реальності. Українські захисники і захисниці проявили себе зокрема як поети.

Місцеві ЗМІ повідомляють, що практично на всій території Чорногорії, Боснії і Герцеговини та Хорватії зникло електропостачання. Чому стались відключення – поки невідомо.

60-річній жінці, яка осквернила могили військових у Києві, оголосили підозру.

Жінка, якій пощастило пережити Голокост, потрапила на обкладинку липнево-серпневого випуску Vogue Німеччина.